Skocz do zawartości
IGNOROWANY

poduchy


zwalowy

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie DOKLADNIE znajduje sie AIRBAG SENSOR......loookalem przez ten program do indetyfikacji miejsca ale ciezko zinterpretowac obrazek...

czy w tym aucie znajduje sie cos jeszcze podlaczone do airbag sensora?(auto ma tylko 2 poduchy w desce)

czy sa jakies dodatkowe czujniki czy sam modul jest jednoczesnie sensorem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miejscu gdzie przegroda łączy się z tunelem środkowym, czyli na prawo od pedału przyspieszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniony modul..wyswitla bledy zapalnikow napinacza pasow kierowcy i pasazera,,,,auto po kolizji

p.s poduchy w desce wymienione

gdzie sa te zapalniki?domyslam sie ze gdzies w ukladzie pasow...jak sie do tego dobrac i jak wygladaja?da sie wymienic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdejmujesz osłony słupków srodkowych , wymieniasz pasy i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha....rozumiem ze to kompletna calosc...czy w wszystkich A4 b5 przed FL byly takie same? tzn czy wszystkie sa piro?

---------- Post dopisany 17-06-2014 at 15:28 ---------- Poprzedni post napisany 14-06-2014 at 22:31 ----------

kupilem od goscia z allegro te z piro(nie wiem czy sa bez,nie prowadzilem dochodzenia)

generalnie pasy dzis przyszly i co ciekawe ni c**ja nie daja sie rozwinac(w recach,nie na aucie),to normalne?jest jakas blokada zwijaka czy co?

---------- Post dopisany 18-06-2014 at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany 17-06-2014 at 15:28 ----------

podpowie ktos cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jest. Pas należy trzymać dokładnie w takiej pozycji, w jakiej jest zamontowany w samochodzie. Wtedy istnieje możliwość jego rozwinięcia.

Zauważ, że jadąc ze stromej góry lub po dużych nierównościach bywają kłopoty z rozwijaniem pasa w samochodzie.

To właśnie blokada bezwładnościowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic to nie daje....juz na wszlkie sposoby prb i sie nie da wrrrrr moze sprzedal mi zepsute?ale oba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie , tez ostatnio kminiłem o co chodzi z tymi pasami że się poblokowały a wystarczyło dobrze ułozyć i normalnie działały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie , tez ostatnio kminiłem o co chodzi z tymi pasami że się poblokowały a wystarczyło dobrze ułozyć i normalnie działały

powaznie w recach ni holery?w zaden sposob?tylko na aucie?ale one sa nawet tak gleboko wciagniete ze caly ociera o obudowe i nie da sie ich bardziej wysunac niz 1cm...nie rozumiem tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...