Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Odpowietrznik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam rezerwowy aluminiowy zacisk na tyl ale jest z nim problem bo ma zerwany gwint w miejscu na odpowietrznik. Sprawdzalem gwintownikiem i 10 to juz za malo bo ma luz. I teraz pytanie czy cos mozna z tym zrobic czy sa odpowietrzniki z gwintem m12? Do zacisku lukas

Opublikowano

Nic nie kombinuj ..Wymieniaj zacisk na inny ...to są hamulce !!!!!

przecież koszty to nie majątek jest ,kup używkę i wymień...:wink:

Opublikowano

Poszukaj drugiego zacisku.

Opublikowano
  • Autor

Napisalem ze to drugi zapasowy i poprostu to taki do zrobienia.czy sa odpowietrzniki na m12?zacisk lezy na polce i sie wala,na aucie mam sprawne

Wysłane z mojego Kiano Slim Tab 8 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jak sobie zrobisz odpowietrznik na M12 to bedziesz miał :grin:

Gwint odpowietrznika to M10x1

Opublikowano
  • Autor

Czyli na m12 wogole nie ma odp.ale moze wtedy sobie zrobie.dzieki

Wysłane z mojego Kiano Slim Tab 8 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jest ale M12x1

Opublikowano
  • Autor

Ale m10 tez jes x1

Wysłane z mojego Kiano Slim Tab 8 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ktoś powinien kawę wypić. ☺

Opublikowano
Ale m10 tez jes x1

Wysłane z mojego Kiano Slim Tab 8 przy użyciu Tapatalka

I taki gwint masz nominalnie w zacisku

Opublikowano
  • Autor

Podpowiedzcie jak to ogarnac zeby zacisku w kibel nie wyrzucac

Wysłane z mojego Kiano Slim Tab 8 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Zacisk jest zeliwny, ciezko bedzie to ogarnac.

Opublikowano
  • Autor

Zacisk jest alu

Wysłane z mojego Kiano Slim Tab 8 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 13:24 ---------- Poprzedni post napisany at 13:20 ----------

A moglbym tulejke nabic i przegwintowac?

Wysłane z mojego Kiano Slim Tab 8 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Życie się znudziło?

Opublikowano
  • Autor

Szkoda mi go na smieci

Wysłane z mojego Kiano Slim Tab 8 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

To zostaw sobie go na czesci

Opublikowano

Możesz przegwintowac na większy odpowietrznik rodzajów odpowietrznikow masz w opór tylko katalog wziąć i zobaczyć np firma quick brake.Ja jestem zdania ze jeśli bedzie to z głowa przegwintowane na m12 i nie bedzie puszczać przy odpowietrzaniu to można spokojnie to w razie potrzeby na aucie zostawić.

Opublikowano
  • Autor

Dzieki za ppdpowiedz bede na dniach kombinowal

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Odświeżę nieco. Potrzebuję odpowietrznika (zacisk ATE), tylko nie wiem, który ma być, Na stronie podanej przez kolegę POWER-KRIS są odpowietrzniki M10x1 o różnej długości. Podpowie ktoś? http://www.przewody-hamulcowe.pl/7-odpowietrzniki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.