Skocz do zawartości
IGNOROWANY

marne logi lambda daje minus


bongod

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Dolot sprawdzony kompresorem nic nie syczy . Załamka normalnie .VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

---------- Post dopisany at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany at 11:49 ----------

Na 032 na postoju pierwsza kratka 1.5 na plusie druga w jezdzie mieszanej 12 na minusie :( .

Auto po programie . Błędów brak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje bexy . Na pb . Ogólnie rozkminiam właśnie powrót do pierwotnych map lpg . Bo wydaje mi sie że po ich zmianie cos sie zaczelo dziać na pb .

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale było dobrze teraz się rozjechało . Zobacze jak z tymi gazowymi poprzednimi i ih wplywem na kompa beny

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany 18-06-2014 at 07:47 ---------- Poprzedni post napisany 16-06-2014 at 21:41 ----------

Wgrałem stare gazowe i nadal d*pa blada :/ . Nie wiem czy po wymianie kata cos się nie zwaliło :/ .

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany at 07:47 ----------

Co może być nie tak skoro program był git i kompresorem zadnej dziury nie znapazłem? Lambda może być zwalona i pokazywać głupoty a błędu nie pokazywać??

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany 19-06-2014 at 16:06 ---------- Poprzedni post napisany 18-06-2014 at 12:46 ----------

Dziwne rzeczy się dzieją . Długoterminowe wychodza dobrze o dziwo i na benie i na gazie. Natomiast w 033 na benie dochodzinnawet do -20 a na gazie tylko -9. O co tu chodzi :/ . Dajcie jakiś pomysł please .

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany 20-06-2014 at 18:29 ---------- Poprzedni post napisany 19-06-2014 at 16:06 ----------

Nikt nie miał takiego przypadku ?? Podmieniłem lambde na inną ale nic się nie zmieniło :( . długoterminowe wcale tak dobrze nie wskazują jednak :( .

S O S !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...