Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Kody klimatronika - nie grzeje . Problem u mnie rozwiązany!


Syriuss

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego Syriuss powinieneś opatentować tą metodę!!! :good: Dziś ją zastosowałem i cieplutko w mojej niuni aż miło!!!Polecam wszystkim którzy mają problem z ciepłym powietrzem!!!Dzięki za wszystkie podpowiedzi. :notworthy: pozdrawiam!!! :hi:[br]Dopisany: 19 Październik 2008, 15:36_________________________________________________Wszyscy koledzy którzy stosowaliście patent kolegi Syriussa z płukaniem nagrzewnicy mam do Was pytanko - między tymi wężami przy akumulatorze które wchodzą do auta mam taki cieniutki wężyk który wychodzi normalnie jak te grube z dołu od silnika(czy nie wiem skąd).Czy on powinien być gdzieś podłączony???Bo u mnie nie jest i boję się że kiedy majdrowałem tam podczaś płukania to może go wypiołem skąś...

Pomóżcie bo już mam panikę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie spadam do garażu podpiąć wężyki i spróbuję przegnać moją niunię zobaczymy?? mam nadzieję że się sprawdzi bo dzisiaj rano było nieprzyjemnie tak jechać do pracy w tym mrozie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

u mnie w silniku AHU również występuje problem z grzaniem - ale zacząłem moją przeprawę od uruchomienia tego silniczka który jest kryty za schowkiem (tego z czerwoną rączką) - faktycznie był zatarty, po przeczyszczeniu go zaczął działać w samochodzie zrobiło się trochę cieplej ale myślę że czeka mnie jeszcze czyszczenie nagrzewnicy.

Ale mam do Was jeszcze jedno pytanie - w 1c klimatronika wyświetla mi 137, 503 i po czyszczeniu tego zatartego zaczęło wyświetlać 97 ! - wie ktoś co może to wszystko oznaczać ??

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak duzy wplyw ma temperatura silnika na ogrzewanie?

plyn w chlodnicy ma u mnie srednio 70stoni.

duży wymień termostat to zobaczysz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...