Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ja też umówiony :)

1.kamil1114 - 24 lipiec - godz 14:00

2.simon80bl - 25 lipiec - godz 10:00

3.miodzio - 28 lipiec - godz 10:00

4.Afro89 - 31 lipiec - godz 10:00

5.marcinxxx - 30 lipiec - godz 14:00

6.gofer86 - 30 lipiec - godz 10:00

7.przemek1975 - 28 lipiec - godz 15:00

8.wiesniak - 4 sierpnia

9.Afro89 - 5 sierpnia - godz 10:00

10.dialo - 8 sierpnia - godz 10:00

11.Gibons - 8 sierpnia - godz 14:00

12.gar.bik - 11 sierpnia

Opublikowano
Z tego co wiem to Przemkowi też zależało aby być wcześnie więc zamienię Cię z kolegą Afro który pisał że jemu pasuje sierpień cały :) jeden dzień nie zrobi różnicy.

1.kamil1114 - 24lipiec

2.simon80bl - 25lipiec

3.miodzio - 28lipiec

4.Afro89 - 29lipiec

5.marcinxxx - 30 lipiec

6.gofer86 - 30 lipiec godz. 10:00

7.przemek1975 - 1 sierpnia

8.wiesniak - 4 sierpnia

9.Afro89 - 5 sierpnia

10.dialo - 6 sierpnia

11.Gibons - 7 sierpnia

12.gar.bik - 11 sierpnia

:banan:

prosze o dane do przelewu zaliczki:hi:

potwierdzam, mam termin na 30 lipca godz. 10, tak też edytowałem posta :wink:

co najlepsze zaglądałem jeszcze kilka razy na forum i nie zauważyłem błędu,

Opublikowano

No to się wyjaśniło, wspaniale. :wink::banan:

Opublikowano

Jakby ktoś jeszcze dzwonił do aligator to niech się zapyta czy można kartą płacić czy tylko gotówką, ja specjalnie nie chce zwracać juz mu głowy.

Opublikowano

Krótkie pytanie...

Można jeszcze się dopisać do listy?

Opublikowano
Krótkie pytanie...

Można jeszcze się dopisać do listy?

podejrzewam że tak:wink:

Opublikowano
  • Autor

Tak można

Dzwoń do dynosoft umawiaj termin i napisz w temacie kiedy.

Opublikowano

Gibons, dzięki...

Zadzwonię do Aliego, umówię termin i dopiszę się wtedy do powyższej listy.

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 07:53 ----------

1.kamil1114 - 24 lipiec - godz 14:00

2.simon80bl - 25 lipiec - godz 10:00

3.miodzio - 28 lipiec - godz 10:00

4.Afro89 - 31 lipiec - godz 10:00

5.marcinxxx - 30 lipiec - godz 14:00

6.gofer86 - 30 lipiec - godz 10:00

7.przemek1975 - 28 lipiec - godz 15:00

8.wiesniak - 4 sierpnia

9.Afro89 - 5 sierpnia - godz 10:00

10.dialo - 8 sierpnia - godz 10:00

11.Gibons - 8 sierpnia - godz 14:00

12.gar.bik - 11 sierpnia

13.Gangwolf - po 15 sierpnia termin wstępnie ustalony w Dynosoft.

Gibons - prześlij proszę dane do wpłaty 200 złotowej zaliczki.

Opublikowano
  • Autor

PW poszło

Opublikowano

Gibons założyłeś już nową suszarkę??:whistling:

Opublikowano
  • Autor

Za tydzień zakładam Ty uporałeś się z błędami po wymianie ?

Opublikowano

ja mam termin na 1 sierpnia, ale jest dla mnie problematyczny, gdyby ktos chcial sie wymienic na ten termin zamiast pozniejszego to jestem chetny.

Wysłane z mojego SHV-E210K przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Za tydzień zakładam Ty uporałeś się z błędami po wymianie ?

Tak wszystko jest ok :wink: Turbo i cooler w aucie. Wszystkie błędy usunięte i auto już przyzwoicie jeździ :kox:

Opublikowano
Gibons, dzięki...

Zadzwonię do Aliego, umówię termin i dopiszę się wtedy do powyższej listy.

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 07:53 ----------

1.kamil1114 - 24 lipiec - godz 14:00

2.simon80bl - 25 lipiec - godz 10:00

3.miodzio - 28 lipiec - godz 10:00

4.Afro89 - 31 lipiec - godz 10:00

5.marcinxxx - 30 lipiec - godz 14:00

6.gofer86 - 30 lipiec - godz 10:00

7.przemek1975 - 28 lipiec - godz 15:00

8.wiesniak - 4 sierpnia

9.Afro89 - 5 sierpnia - godz 10:00

10.dialo - 8 sierpnia - godz 10:00

11.Gibons - 8 sierpnia - godz 14:00

12.gar.bik - 11 sierpnia

13.Gangwolf - 29 sierpnia - godz.15.00

Gibons - prześlij proszę dane do wpłaty 200 złotowej zaliczki.

Z terminami u Alego już jest ciasno... Dzisiaj umawia już po 25 sierpnia....

Zaliczka przelana.

Gibons - jeszcze raz dzięki!

Opublikowano
  • Autor

Panowie kto jeszcze nie zapłacił zaliczki musi ją wpłacić najpóźniej do piątku ponieważ zostanie wykreślony z listy. Ci którzy są potwierdzeni co wpłacili.

1.kamil1114 - 24 lipiec - godz 14:00 - potwierdzone

2.simon80bl - 25 lipiec - godz 10:00 - potwierdzone

3.miodzio - 28 lipiec - godz 10:00 - potwierdzone

4.Afro89 - 31 lipiec - godz 10:00 - potwierdzone

5.marcinxxx - 30 lipiec - godz 14:00 - brak wpłaty

6.gofer86 - 30 lipiec - godz 10:00 - potwierdzone

7.przemek1975 - 28 lipiec - godz 15:00 - brak wpłaty

8.wiesniak - 4 sierpnia - potwierdzone

9.Afro89 - 5 sierpnia - godz 10:00 - potwierdzone

10.dialo - 8 sierpnia - godz 10:00 - potwierdzone

11.Gibons - 8 sierpnia - godz 14:00 - potwierdzone

12.gar.bik - 11 sierpnia - potwierdzone

13.Gangwolf - po 15 sierpnia termin wstępnie ustalony w Dynosoft. - potwierdzone

Opublikowano

Nikt nie odpowiedział wiec zadzwoniłem. Opłata u tunera gotówką lub przedpłata na konto. Kartą nie można zapłacić.

Opublikowano
  • Autor

Może kamil dzisiaj się pochwali co tam wyszło :)

Opublikowano

Oczywiście Gibons ! :)

Już po chipie ,najwięcej chyba tutaj rozjaśni wykres ,podsumowując jestem bardzo zadowolony !!! Prawie 30 koni więcej i ponad 50 Nm ,kompletnie inny samochód. Więcej już nie dało się wycisnąć z racji skrzyni multitronic ,ale i tak jest bardzo dobrze :) Dziekuje za organizacje grupowego chipa Gibons !

image.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dobry wynik :) Ja byłem wczoraj zapytać o coś mechanika i prawie podjechał gość który pytał ile wymiana turbiny i czegoś tam jeszcze. Mówił że był czipować auto zrobili mu program na 195PS z CAGA i długo nie pojeździł. Jutro simon czekamy na efekty :)

Opublikowano

Jeżeli osoby, które jeszcze nie wpłaciły zaliczki (marcinxxx - 30 lipiec - godz 14:00 - brak wpłaty, przemek1975 - 28 lipiec - godz 15:00 - brak wpłaty) rezygnują z usługi - proszę o info, chętnie skorzystam z jednego z w/w zarezerwowanych terminów...

Czekam na informację...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.