Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Przedzwoń jutro do Wojtka. Do jutra jest ostateczny termin więc jeżeli powie Ci że nie otrzymał wpłaty jeszcze to śmiało możesz wskoczyć na jakiś termin o ile już nie będzie zajęty dla kogoś.

Opublikowano

Tak zrobię...

Chciałem tylko, aby zainteresowani sami się określili....

Opublikowano

Na dwójce ,trójce jest dużo lepiej ,czuć w którą stronę auto jedzie ,a nie jak wcześniej ,że nie wiedziałem czy do przodu czy do tyłu ;) Seryjna 2.0 tdi 170 KM ma chyba mniejszy moment obrotowy

Opublikowano
  • Autor

CAHA ma 350/2300obr

Opublikowano

No to ciekawe jak u nas wyjdzie Gibons :whistling:

Opublikowano

Teraz mnie tylko kusi zmiana IC i turbosprężarki... Tylko to znów trzeba by robić chipa od nowa ,więc przemyślę to jeszcze. Czekam na kolejne wykresy z modyfikacji i życze dużego przyrostu mocy ! :)

Opublikowano

Jestem już po - trochę to trwało ale wrażenia z jazdy to rekompensują.

dynosoft.jpg

Dzięki bardzo dla kolegi Gibons'a za organizację grupówki -a nie miał łatwo z nami :)

Opublikowano

a tak troche z innej beczki jaka jest teraz cena korekty softu po chipie wtryski 216 brak kata ??:hi:

Opublikowano

Kurcze sorki ze tu nie zaglądałem a przelew wysłałem i wrocił mój błąd, teraz już napewno doszedł

Opublikowano

Gibons,

znajomy chciałby dołączyć do grupówki - można jeszcze go dopisać?

Sprawdź proszę...

Opublikowano
  • Autor
Gibons,

znajomy chciałby dołączyć do grupówki - można jeszcze go dopisać?

Sprawdź proszę...

Poszło PW

Opublikowano

Gibons - poszło PW

Opublikowano

Dzięki za grupówkę :wink:.... i niech moc będzie z wami :decayed::grin:

EPSON022.jpg

Opublikowano
  • Autor
:thumbup1:
Opublikowano

Już po...

Mocna seria.

Modyfikacja z gatunku bezpiecznych i delikatnych...

Gibons - dzięki za grupówkę.

Wykres.jpg

Opublikowano

Dziwnym trafem każdemu u Aligatora wychodzi "mocna seria". Samochody po przelotach mniejszych lub większych i zastanawiające jest to, że każdy posiada w gratisie nie mało koników.

Niczego nie sugeruję, nie głoszę żadnych teorii spiskowych bo absolutnie mi na tym nie zależy, ale zawsze kiedy oglądam jakieś wykresy właśnie od Aligatora to tak właśnie jest. Zastanawialiście się może nad tym? Albo pytaliście po sofcie skąd takie nadwyżki mocy na serii?

Opublikowano

Kolego, poczytaj trochę na ten temat: silniki BKC cec**je z reguły większa moc od deklarowanych przez fabrykę 105 KM.

Od kilku do kilkunastu kucy.

Może to ci trochę rozjaśni temat....

Poniżej kilka wykresów (nie od Aligatora):

Octavia_19_TDi_BKC_Espana_wykres.jpg

Passat_2006_Norwegia_wykres.jpg

Golf_5_BKC_CBR2005_wykres.jpg

Opublikowano
Dziwnym trafem każdemu u Aligatora wychodzi "mocna seria". Samochody po przelotach mniejszych lub większych i zastanawiające jest to, że każdy posiada w gratisie nie mało koników.

Niczego nie sugeruję, nie głoszę żadnych teorii spiskowych bo absolutnie mi na tym nie zależy, ale zawsze kiedy oglądam jakieś wykresy właśnie od Aligatora to tak właśnie jest. Zastanawialiście się może nad tym? Albo pytaliście po sofcie skąd takie nadwyżki mocy na serii?

a u mnie przy pierwszym hamowaniu zamiast 211 serii było 205

Opublikowano

co ty masz za silnik że w serii ma 211?

Co do BKC to fajny silniczek choć jak dobrze kojarzę to ma podobne przypadłości jak BXE (słabe panewki,korbowody) :whistling: Sam mam BLS w piątce i raczej nie zdecydował bym się na program:wink:

Opublikowano
co ty masz za silnik że w serii ma 211?

Co do BKC to fajny silniczek choć jak dobrze kojarzę to ma podobne przypadłości jak BXE (słabe panewki,korbowody) :whistling: Sam mam BLS w piątce i raczej nie zdecydował bym się na program:wink:

ccwb

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.