Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grupowy ChipTuning Aligator Dynosoft Katowice - IX Tura 2019r Marzec

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Termin: - 27 styczeń 9:00 nikodem911 - VW Tiguan - Silnik: 2.0TDI 170 KM - Napęd: 4x4 - Rocznik: 2013r - Kod silnika: CFGB - manual - Rodzaj usługi: sam soft
2. Termin: - 24 Styczeń 9:00 - KOMORNIK78 - Audi a4 b8 2012 2.0 TDI 136KM naped FWD kod silnika CJCB skrzynia manual rodzaj uslugi sam soft
3. Termin: - guma92 - ??
4. Termin: 26 Styczeń 15:00 - adi87 - Audi a4 b7 2007 1.9 TDI 116KM naped FWD kod silnika BRB skrzynia manual rodzaj uslugi sam soft
5. Termin: 23 Styczeń 13:00- kolo-74 Audi a4 b8 2009 2.0 TDI 143KM napęd FWD kod silnika CAGA skrzynia manual rodzaj usługi sam soft
6. Termin: 24 Luty AdamF1986 - Audi A6 C7 177km rok 2012 kod silnika CGLC. Napęd FWD, skrzynia manualna rodzaj usługi: sam soft
7. Termin: - AWX19 - Skoda Superb 2002 1.9 TDI 130KM naped FWD kod silnika AWX skrzynia manual rodzaj uslugi sam soft
8. Termin: 25 styczeń 13:00 - QMc - Toyota Avensis T27 - Silnik: 2.2 D-Cat ON 150KM - Napęd: FWD - Rocznik: 2009 - Skrzynia: automat - Kod silnika: 2ADFHV - Rodzaj usługi: sam soft
9. Termin: 24 Styczeń 13:00 - pavelb - VW Golf VII 1.6TDI 105KM, Napęd FWD, Kod silnika: CLHA, Skrzynia manual, Rodzaj usługi: sam soft
10. Termin: 23 Styczeń 9:00 - DjLeonn - VW Transporter - Silnik: 1.9TDI 85 KM - Napęd: FWD - Rocznik: 2005r - Kod silnika: AXC - Skrzynia: Manual - Rodzaj usługi: sam soft

Opublikowano

x

Edytowane przez kolo-74

Opublikowano

ale lipa a ja mam juz urlop

 

Opublikowano

Panowie może na FB niech każdy wrzuci krótkie info że organizujemy Chiptuning grupowo i znajdą się te dwie osoby? ;)

 

Opublikowano

x

Edytowane przez kolo-74

Opublikowano
1 godzinę temu, kolo-74 napisał:

Kolego, żeby nie było że ja cię skreślam wręcz przeciwnie,  jak dla mnie i chyba pozostałych, każda osoba jest bardzo ważna. Dlatego  myślę że najlepszym, rozwiązaniem będzie jak sobie osobiście zadzwonisz i pogadasz. 

 Mnie akurat problem nie dotyczy mam VW,  zależy mi jak zapewne każdemu z Was na szybkim rozwiązaniu ;)

Opublikowano
5 godzin temu, DjLeonn napisał:

 Mnie akurat problem nie dotyczy mam VW,  zależy mi jak zapewne każdemu z Was na szybkim rozwiązaniu ;)

Dzwoniłem do Aligatora i faktycznie nie robi Toyoty zatem definitywnie odpadam. Dziękuję za uwagę :)

Opublikowano

NO TO CHYBA LIPA Z CHIPU  

DAJCIE ZNAC DO NIEDZIELI WICZOR BO ODWOLAM URLOP

JA SPYTAM KOLEGE ALE MA FORDA CZY ALIGATOR TAKIE ROBI???????

Opublikowano
  • Autor

VW BMW tak jak pisałem ma być 10osób wasza w tym głowa.

Opublikowano
22 godziny temu, Gibons napisał:

VW BMW tak jak pisałem ma być 10osób wasza w tym głowa.

czyli nici z umawianych terminow???

 

Opublikowano
  • Autor

niestety nie ma 10 osób nie ma grupówki.

Strasznie opornie to idzie niby są chętni a ich nie ma.

Opublikowano
  • Autor

Panowie jest zalatwione tak ze moze byc grupowka na 8 osob tylko do ceny nalezy doliczyc 100zl z racji tego ze nie ma wymaganej ilosci osob. Mysle ze opcja dobra. Terminy mozna umawiac nawet od jutra tylko te 8 osob musi sie zreflektowac na 100% wiec jak panowie ? Nic innego nie wymysle

Opublikowano

Mnie się z tym nie śpieszy, mogę poczekać aż się zbierze 10 osób :) 

Opublikowano
  • Autor

Wasz wybór ale chyba większości się spieszy zawsze to lepiej dopłacić 100zł niż 1000zł :) taki przykład

Opublikowano

ja w piatek wyjezdzam na narty wracam 4 lutego jak cos ustalicie dajcie znac

Opublikowano

Ja chętnie bym się pisał na to 1100zł, jeśli jest dostępny termin to ja 3 luty godz 9.00

Opublikowano
Ja też mogę dopłacić 100 i to załatwić.
Temat ciągnie się już od paru miesięcy.
Opublikowano

Ja też dorzuce 100 zł i termin 24.02 tak jak pisałem wcześniej ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.