Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Radio DELTA CC , szumy , łączenie się stacji i niedzialajaca zmieniarka


fryt

Rekomendowane odpowiedzi

witam drodzy koledzy.od niedawna jestem posiadaczem audi a 4 , 96' w sedanie.niestety mam problem z radiem( delta cc, system bose) . mianowicie kiedy wsiadam do samochodu i wlaczam radio slysze duze zaklucenia w radio i czasem stacje wskakuja na siebie. jednak kiedy przejade samochodem kilkanascie kilometrow to szum przestaje i jest tak za kazdym razem.ponadto moja zmieniarka pewnego razu poprostu przestala dzialac. nie dochodzi do niej prad bo nie moge nawet wyjac magazynka. wszytskie bezpieczniki ok.na radio wyswietla sie:CD0ERROR. bardzo prosze o pomocbo w ciszy mam dosyc jazdy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwarcie? ale gdzie? schemat elektryczny by sie przydal bo nie wiem ktoredy ida kable do anteny i do zmieniarkia nie chce rozwalic calej tapicerki w ich poszukiwaniu. a zmieniarka odrazu przestala grac. nie bylo to stopniowe. bylem wczoraj u elektryka. trzeba zostawic samochod zeby zlokalizowal usterke a jakos nie lubie zostawiac swojej malenkiej na noc u nikogo :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącze si epod temat stacji radiowych w delcie...

Jak mam nieco inny problem :

Mam pytanie co do radyjka Audi Delta.

Dzis rano zauwazylem ze przy manualnym ustawianiu stacji nie moge ustawić parzystych stacji radiowych (93,8...105.6 itp) idzie ustawić jedynie nieparzyste "numeracje" :/

Jest na to jakiś sposób ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, rozwiązanie problemu ze zmieniarką i napisem CD0ERROR:

- zmieniarka jaknajbardziej sprawna :) poprostu ktoras z płyt ci się zakleszczyła w mechanizmach.

- radio teraz samo magazynka Ci nie odda, trzeba ją odłączyć od zasilania, wcisnąć coś cienkiego (np karte bankomatową, dowód itp.) pod magazynek (tak mniej wiecej na środku) i magazynek wyskoczy.

- jeżeli płyty da się wyciągnąć przez otwór na magazynek, to jesteśmy w domu :) wyciągamy je i zmieniarka już działa :)

- jeżeli płyt sie nie da wyciągnąć, to niestety trzeba rozkręcić obudowę i się troche pomęczyć :) ale to też da sie zrobić - przerabiałem to u siebie.

Mam nadzieje że pomogłem, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja takie szumy tez mam . a co do zmieniarki dawno to opisalem jak naprawic. tylko poszukac trzeba a sie nie chce. masz zwarcie na antenie przy samym radiu totez slyszysz szumy. wtyczka tylko w aso. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...