Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Srebrny sedan by SMS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rób następnym razem zdjęcie z drugiej strony, pod światło, bo prawie nie widać kół :/

Ciężko coś powiedzieć o efekcie :P

Edytowane przez j4s2c2vr

Opublikowano
  • Autor

następnym razem zrobię tak jak mówisz.

kolejny mod to będzie przyciemnienie szyb lub sufit polift jak znajdę.

Opublikowano

Ja bym dał dekle od Alu w kolor felg . I czarne szybki :)

następnym razem zrobię tak jak mówisz.

kolejny mod to będzie przyciemnienie szyb lub sufit polift jak znajdę.

Rób też przednie delikatnie najlepiej jednym odcieniem calosc
Opublikowano
  • Autor

dobry plan tylko z tymi szybami z przodu to mógłbym mieć problem z policja

Opublikowano

Luknij sobie w mój temat ja mam w miarę mocno i już jeżdżę z pól roku :)

Opublikowano

Grill chińczyk, tak? Też nad takim myślę

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

kolego grill ori audi. Ja nie kupuje podróbek.


Koledzy nie ma ktos podsufitki i oslon slupkow do sedana polifta z szybrem?


dzień wolny i wpadł przegub od kolegi Dzik. Dzięki Marcin


wpadla tez pompa wspomagania 120 od kolegi michuthebest.


jutro wyjazd po sufit polift

Edytowane przez SMS

Opublikowano

swoim sedanem jedziesz po niego?

Opublikowano

Da się go zmieścić przez przednie drzwi tylko trzeba opuścić oparcia i najlepiej wyjąć zagłówki.

Opublikowano

no moim zdaniem sie nie..bo w środę był u mnie kolega z forum po sufit i za żadne skarby nie wszedł..brakło 2-3 cm.

Opublikowano

wszystko pięknie wejdzie :)

Opublikowano

no to ja nie wiem jak...

Opublikowano

Da się bo wyciągałem i potem wsadzałem go z powrotem u siebie jak robiłem z szybrem :wink:

Tylko trzeba się trochę nagimnastykować, drzwi na oścież a fotele max do tyłu i w dół.

Opublikowano

O właśnie tego szukałem kolor jak mój i czarna ramka grila,z tym że u siebie prysnę czarnym matem cały gril. 17" bardzo fajne tylko ciemny kolor je pomniejsza. Wszystkie mody na + widać że dużo pracy i serca poświęcone ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

I sufit koledzy założony,wszedł i spasowal idealnie. Dzięki kolego bej.

Jutro będą zdjęcia

Koledzy podpowiedzcie co można by bylo jeszcze zmienić

Opublikowano

wywal te czarne fele , pomniejszają koło i wygladają okropnie :(

Dach na czarno dawaj

Opublikowano

Najpierw to dodaj jakieś aktualne foty auta .Wtedy Ci powiemy co jeszcze można zmienić itp..patrz na innych chłopaków co rezają ostro ..Jest wiele modów które ci się spodobają .

Opublikowano
  • Autor

Myślę nad zmiana koloru Alu

Opublikowano

dawaj foty

Opublikowano
  • Autor

https://imageshack.com/i/hl3BN7Bjj

https://imageshack.com/i/ex6niKRcj

https://imageshack.com/i/p1sVBaq1j

A i o sciemnieniu szyb zapomniałem https://imageshack.com/i/paOI8ndZj

Wpadły tez lampki led.

Edytowane przez SMS

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.