Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stag 4 +


Gutterman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy taka propozycja jest dobra do 1.6 i czy cena dobra.

Witam Proponuję staga 4 plus na wtryskiwaczch barracuda i reduktorze acr 150 do tego butla w koło 55L i wlew pod klapką cena to 2800zł Gwarancja 2 lata bez limitu km pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie wiem dokładnie jakie szwagier ma w swojej v6 wtryskiwacze etc. ale jeździ 2 lata na instalacji Landi Renzo. Zakładał w jednym z lepszych warsztatów w okolicach bielska. Cena wyjściowa 3500 a kupił za 3100zł (butla 45lsię mieści, korek też pod klapką). Ceny części zamiennych względem brc i stag też mniejsze. Według gościa z warsztatu brc i stag warto montować, gdy chce się przegląd zrobić w krajach zachodnich, bo podobno łatwiej.

W mojej starej oooo 1.8 miałem brc i płaciłem chyba 2000 sekwencja :wink: tyle, że wlew miałem w zderzaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest propozycja z jednej z najbardziej polecanych gazowni na pomorzu. Pewnie dla tego cena trochę wyższa. Ale wole zapłacić trochę więcej i wiedzieć na na czym jeżdżę. Nie słyszałem żadnych skarg na ten warsztat a dac założyć u jakiegoś partacza to w oglnym rozrachunku wyjdzie i tak drożej. Stare przysłowie oszczędny płaci 2 razy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowane graty w/g mnie są bdb. Ale warto pamiętać, że graty to jedno a sposób montażu to drugie. Fajnie jakby dobrane komponenty szły w parze z porządnym i poprawnym montażem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyzej pisalem warsztat bardzo polecany na tym i innych forach. Mysle ze zrobia dobrze robote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...