Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z obrotomierzem i zapalającą się kontrolką ciś. oleju

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie tak jak w temacie mam problem z obrotomierzem i zapalającą się kontrolką ciś. oleju wraz z brzęczkiem.

Po rozmowie z kumplem poradził mi wymienić regulator napięcia, jakiś czas było spoko i znowu problem wrócił, tyle że czasem po prostu potrafi nawet nie przekręcić ....

Macie jakieś pomysły co można z tym zrobić?

Opublikowano

czujnik cisnienia oleju ?

Opublikowano
  • Autor

A gdzie go szukac

wyslano z kalkulatora...

Opublikowano

ale jakie jest problem z obrotomierzem?

Mi jak padał aqu to obrotomierz po odpaleniu dopiero po chwili zaskakiwał i czasem wywalał czerwony wykrzyknik na FISie z brzęczkiem.

Opublikowano
  • Autor

Obrotomierz - skakala wskazowka od zera do tylu obrotow co ma silnik az sie zesralo i nic nie wskazuje. Jak obroty spadaly na zegarze do zera pojawialo sie smarowanie wraz z piszczeniem 3 razy i wariowal klimatronik tzn nic ustawic nie moglem a wial na maksa. Dodam ze silnik pracuje normalnie i wymienilem regulator napiecie po wymianie bylo dobrze dzien dwa...

wyslano z kalkulatora...

Opublikowano
Obrotomierz - skakala wskazowka od zera do tylu obrotow co ma silnik az sie zesralo i nic nie wskazuje. Jak obroty spadaly na zegarze do zera pojawialo sie smarowanie wraz z piszczeniem 3 razy i wariowal klimatronik tzn nic ustawic nie moglem a wial na maksa. Dodam ze silnik pracuje normalnie i wymienilem regulator napiecie po wymianie bylo dobrze dzien dwa...

wyslano z kalkulatora...

z obrotomierzem miałem podobną historie. Po wymianie silniczka jest OK. Pewnie masz licznik JAEGER.

klimatronik u mnie też tak ma, szczególnie jak auto postoi w mocnym słońcu, wieje na fula i nic nie idzie przez chwile regulować, dopiero po przejechaniu około kilometra.

Więc te wszystkie objawy co wymieniłeś nie muszą mieć ze sobą związku.

wymień czujnik ciśnienia oleju. koszt około 30zł więc od tego bym zaczął

Podepnij VAGa i sprawdz błędy

Opublikowano
  • Autor

a więc tak:

-podpiąłem vag'a niema żadnych błędów wszystko niby ok...

-dzisiaj wymienię czujnik ciśnienia oleju

- a na osłodę 3 filmiki jak to wygląda ;/

1.

tutaj obrotek w ogóle nie wstaje ale z regóły zakręci na ok.900 obr i RIP :( widać to na pozostałych filmikach.

2.

3.

a tu nawet klimatronik dostał pierd....ca :facepalm:

---------- Post dopisany at 15:11 ---------- Poprzedni post napisany at 07:40 ----------

test zegarów przeszedł pomyślnie wszystko działa wskazówki ikonki itp itd.

- czujnik ciśnienia wymieniony

problem jak był tak jest :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.