Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

qubus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez qubus

  1. tak jak w temacie czy podejda do a4b5 avant przy sprezynach - 30?
  2. A czego oczekiwac od wtryskow asv/program/kolektor awx/ turbo awx. Oczywiscie w ahu pozdrawiam. Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka
  3. a więc tak: -podpiąłem vag'a niema żadnych błędów wszystko niby ok... -dzisiaj wymienię czujnik ciśnienia oleju - a na osłodę 3 filmiki jak to wygląda ;/ 1. tutaj obrotek w ogóle nie wstaje ale z regóły zakręci na ok.900 obr i RIP widać to na pozostałych filmikach. 2. 3. a tu nawet klimatronik dostał pierd....ca ---------- Post dopisany at 15:11 ---------- Poprzedni post napisany at 07:40 ---------- test zegarów przeszedł pomyślnie wszystko działa wskazówki ikonki itp itd. - czujnik ciśnienia wymieniony problem jak był tak jest
  4. Obrotomierz - skakala wskazowka od zera do tylu obrotow co ma silnik az sie zesralo i nic nie wskazuje. Jak obroty spadaly na zegarze do zera pojawialo sie smarowanie wraz z piszczeniem 3 razy i wariowal klimatronik tzn nic ustawic nie moglem a wial na maksa. Dodam ze silnik pracuje normalnie i wymienilem regulator napiecie po wymianie bylo dobrze dzien dwa... wyslano z kalkulatora...
  5. A gdzie go szukac wyslano z kalkulatora...
  6. Panowie tak jak w temacie mam problem z obrotomierzem i zapalającą się kontrolką ciś. oleju wraz z brzęczkiem. Po rozmowie z kumplem poradził mi wymienić regulator napięcia, jakiś czas było spoko i znowu problem wrócił, tyle że czasem po prostu potrafi nawet nie przekręcić .... Macie jakieś pomysły co można z tym zrobić?
  7. Bylaby ochota gdyby nie uwm ;-P
  8. Siemanko Pawel podeslij wiecej foto masz cos do avanta :-) pozdro :-)
  9. Poluje na te avusy a aukrat trzeba oddac auto do malowania ;/ brac panowie cena calkiem spoko jest :-)
  10. Ok dzieki za podpowiedzi :-) wszystko dziala jak należy :-) mam tylko pytanie tak jak na schemacie wpielem sie w bezpieczniki ale czy same halogeny gdzies trzeba na plusy do nich dwa bezpieczniki wpiac?
  11. A moze cos w ktorys week w tygodniu niema mnie w olsztynie :-) jak cos bedzie w wieczornych godzinach w week dajcie cyne :-)
  12. Panowie i gdzie podlaczyliscie ten pin 14 wszystko ogarnelem poza nim ;/ a jak bym sie podłączył pod bezpieczniki byłoby ok?
  13. Tylko godziny wieczorne jak cos :-P
  14. Cos by moglo sie ogarnac w godzinach wieczornych :-) akurat na zjazd na uwm wpadlem ;-P
  15. Jak tam dzieje sie cos w olsztynie w ten week?
  16. Z tyłu też skóry :-)? Wysłane z mojego GT-P3100 za pomocą Tapatalk 2
  17. Ta fela robi robote
  18. Panowie do sprężyn -35 wraz z twardszymi amorkami jakie felgi i z jakim rozmiarem opony polecacie żeby to ładnie wyglądały. Sam osobiście zastanawiam się nad 17 . odrazu mówię gwicik nie wchodzi w grę bo do domu nie dojadę
  19. Poprosze :-)
  20. Co za fuga bo ja chyba nie w temacie Panowie )
  21. Az musze isc i te zdjecia oblukac na 42" bo nie moge ... )))
  22. Ten przod miazdy :-) u siebie puki co skladam polifta.
  23. qubus odpowiedział(a) na qubus temat w 1.9TDI
    to nie ciekawie bo mam akurat golfa 5 po dachu i tanio silnik do wyrwania ze skrzynia
  24. qubus opublikował(a) temat w 1.9TDI
    witam panowie mam pytanko czy silnik wzdłużny od golfa 5 1.9tdi bkc 105 km ze skrzynia 6 biegów podejdzie zamiast ahu wzdłużnego? mam okazje tanio dorwać komplet i sie zastanawiam nad taką opcją ??
  25. Hehe dzieki za pomoc ale akurat autko stoi u mecha ika ale wielkie dzieki za pomoc napewno mu podesle co by mial mniej :-) nadziergane z kalkulatora ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.