Treść opublikowana przez qubus
-
Kłopot z podświetleniem termometru w liczniku.
A masz diody w posswietleniu?
-
POMOCY! Nie dziala centralny zamek.Jak otworzyc klapke wlewu paliwa??!
Moze da rade jakos na krotko podac napiecie na silownik od klapki o ile jest dostep do przewodow ... nadziergane z kalkulatora ...
-
Przyciski w srodkowym pulpicie
Wszystkie bezpieczniki po lewej sa w najlepszym porzadku ... najgorze ze nie dosc ze nie ma na nich podswietlenia to wogole nie dzialaja ... nadziergane z kalkulatora ...
-
Przyciski w srodkowym pulpicie
Panowie jak zakladalem 2din zrobilem chyba zwarciemimtera na przycisku od przeciwmglowych typnych nie mam wogole napiecia na zadnym pinie tak samo w przycisku od silniczkow reflektorow wiecie jaka moza byc przyczyna tej usterki pilna sprawa bo w srode lece w gory a lepiej miec sprawne autko :-) Na dziergane za pomocą kalkulatora
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Panowie a wie ktos pod jaki przekaźnik orginalnie podłączony jest przycisk świateł przeciwmgłowych tylnych oraz położenia lamp przednich pilna sprawa panowie pomocy Wysłane z mojego IdeaTab A2107A-H za pomocą Tapatalk 2
-
wtryski 216
ja tam raczej wmiare spokojnie latam no chyba ze sam jade autkiem ale ostatnio to rzadkosc a polecasz boscha czy bosio ostatnio luezie zaczeli cos chwalic te wtryski bosio ... a orientuje sie moze ktos czy cowboy dalej dziala w tym temacie? Wysyłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
wtryski 216
Na boschu 2 lata chlopaki smigaja juz po 4 lata i daja rade ... Wysyłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ---------- A ja pytalem gdzie jest dobrze kupic ... Wysyłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
wtryski 216
panowie od kogo polecacie kupic wtryski cowboy na vw zamknął temat czy co ... co myślicie o tych na allegro a i czy boscha czy bosio a moze cos jeszcze innego?
-
syphony a4 b5 avant glosniki tyl
Sorka ale nie moglem znalesc niestety sub jest bez wzmaka mozna taki dokupic osobno na portalach aukcyjnych ?: Wysyłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
syphony a4 b5 avant glosniki tyl
aha radio symphony z b5 co ma kasety i cd mam pytanko pomógłbyś dobrać jakiś wznak bo mam już jeden blaupunkta ale jest duży i niema go gdzie upchać a zrezygnowałem z tuby i kopiłem ta w w schowek co się montuje nokii za bardzo się na tym nie znam a i jedno jeszcze pytanko czy do tego subwoofera tez bede potrzebowal wzmacniacz czy wystarczy tylko wiazka do podlaczenia pod radio?
-
syphony a4 b5 avant glosniki tyl
siemanko zalozylem radio 2din do autka ale ma wyjscie tylka na dwa glosniki przednie jak mam podlaczyc tylne prosze o pomoc z góry dzieki ... pytam tutaj bo w warsztacie mi polecili kupic jakies smieszne ustrojstwo ktore niestety nie dziala tylko trzy dychy w plecy
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Czyli tylko poprzez zlutowanie tego ukladu? Wysyłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
siemanko mam małe pytanko jak to w 2din jest z przeciwmgłowymi jak ogarnąć ten temacik niedługo trzeba jechać na zasłużony urlop wiec się przyda
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Siemanko pisze wsprawie radia symphony nie dzialaja mi tylne glosniki kupilem ta przejsciowke za 20 zl podlaczylem i duuupa niestety nic a i czy byla by mozlowosc podlaczenia kabelka aux? Wysyłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Kluczyk scyzoryk i zmiana centralnego zamka
Hej i jak doszedles jak to jest z tym scyzorykiem ? Wysyłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Acha i wtedy pod wzmacniacz tylne glosniki? Tzn mam na mysli te co sa w tylnych drzwiach na dole Wysyłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
czyli tłumacząc łopatologicznie jak podłączyć tył ? kabel od suba mam i suba jutro chce montować właśnie
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
dobra pany ogarniete podswietlenie dzieki pawelwor dzieki stary a wracajac do tematu radia teraz jak wychodza 4 wtyki i graja mi tylko przednie glosniki bo z radia nie wystaja te plaskie blaszki zeby polaczyc kabelki
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
to chyba się pożegnam póki co z podświetleniem kurcze ... niestety nie mam fis'a ... mam zwykły z czerwonym podświetleniem i zastanawiałem się nad fis'em ale widzę że i z tym chyba będzie problem ....
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
pisze w tym temacie więc było dokładane kodu nic nie bylo jeśli to w czymś pomoże
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
A o co chodzi z tym can nie zabardzo ogarniam Wysyłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
wszystko tak jak na zdjeciu ...
-
podswietlenie radia symphony
witam zamontowałem radyjko 2 din syphony do autka ogarnalem klimatronik podświetlenie działa ale w radiu mam tylko tak mocno podswieltoną wybraną opcje bądz kanał radia a nie ma tego jasnego podświetlenia po światłach ktoś wie może jak to ugryżć? Uploaded with ImageShack.us
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
mam takie pytanko klimatronik ma podswietlenie a jak to jest z radiem ? bo swiecą mi tylko wybrane funkcje radia a nie ma podswietlenia jak w klimatroniku?
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Tak miałem pociągnęła że schowka i też działa a w serwisowym gwieździe przewód byl załamany wszystko ogarnięte :-) Wysyłane z mojego GT-P3100 za pomocą Tapatalk 2