Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Afn po wizycie w modpro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A czegos sie spodziewal?mocy zawsze malo.

Tylko zastanowcsie czy lepiej czasem nie kupic lub zrobic swap na PD...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Przed zrobieniem chipa może i tak ale teraz jak juz tyle mamony włożone to nie było by to opłacalne

Panowie mam pytanko,znalazłem chwile i przezucilem w końcu turbawke ale zauważyłem podczas montażu że sztanga w "nowej" jest w innym położeniu!

Czy może to mieć jakiś negatywny wpływ na silnik?

Dodam że auto zapala i jeździ bez jakiś niepokojących akcji (odgłosów).

Edytowane przez rrrudy25

Opublikowano

Zrob logi doladowania ....

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Sprawa została ogarnieta ale jest kolejny klopot którego nie było

173347078011bb27e7446bde963d3c59.jpg

Akcja wygląda tak, ze tylko na 4 i 5tym biegu przy ok 4 tys obr jest "odcięcie mocy"na sekundę i ciągnie dalej,

warunkiem jest pełen but jak mam połowę gazu to bez "odcięcia"zamykam zegar

Podmienić na próbę przeplywke czy szukać problemu w instalacji?

Miał ktoś podobny problem?

Opublikowano

zrób 003 i 011 tak by wtedy wystąpił problem

Opublikowano

Kolego ile Cie skasowali za program w Modpro?

Opublikowano
  • Autor

zrób 003 i 011 tak by wtedy wystąpił problem

no własnie chodzi o to że w tym "momencie załamania" WSZYSTKIE wartości lecą na łeb po czym wracają po sekundzie i obrotomierz zapyla dalej

i nie da się wyczaic co wali w ch...

Kolego ile Cie skasowali za program w Modpro?

w pierwszym poście jest nr przekręć sobie :wink:

Opublikowano

dla mnie twój problem jest trywialny ale nie zamierzam wykładać ci kawy na ławę skoro ty nie może wkleić logów, twoja analiza się nie liczy, liczy się tylko log, częste te czkawki silnikowi krzywdy nie zrobi ale turbinie tak, a w sumie przy odrobinie szczęścia i sinik może też odfrunie:)

sory za negatywne podejście, ale czasem ta metoda ma lepszy skutek

na pw bardzo chętnie odpłatnie dowiedział bym się w którym miejscu w omawianym ecu pewnie CE bo ten to miał jest ustawienie że ecu nie wpada w tryb aw, wpada ale na chwile i nie trzeba gasić silnika, w sumie to map dostaje szału i przestaje mierzyć ale czy to z winy map czy programu chętnie bym się do edukował

Edytowane przez ciahciah

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

skoro ty nie może wkleić logów

no nie mogę! a to dla tego że zwyczajnie nie umiem tego zrobić moim vagiem 2.5, a nie mam też nikogo kto by mi pokazał jak to zrobić.

do puki nie ogarnę tego tematu wiecej pytań nie bedzie.

podziękował :hi:

Witam

Panowie luknie ktoś czy wogóle dobrze to zrobilem?

003, 008, 011 na 4-ce

003, 008, 011 na 5-tce

Dziękuje za wszelkie uwagi :hi:

jeszcze raz zrobilem

003, 011

003, 011

Edytowane przez rrrudy25

Opublikowano

cały dolot sprawdź czy nie ma gdzieś drobnej nieszczelności, każde spocenia na rurach to nieszczelność, drugie co zrób to popsikaj styki we wtyczce przepływki sprajem do styków, jak to nic nie pomoże zostaje wymiana przepływki albo lutowanie elektroniki w twojej

profilaktycznie pokaż jeszcze 001d i 004d na 3 biegu

Opublikowano
  • Autor

no... w jednym miejscu mam przypocona rułkę ale jak sprawdzałem szczelnoś to nie syczało

przepływkę już podmienialem i to samo odcięcie przy ok 4000tys

jutro zrobie logi

podziękowal


Na 4 -ce i tak jes cięzko bo to już grubo ponad 100 :)

001, 004

jakies pomysły ? map jest w kompie da się go przelutowac?

Opublikowano

modpro zapomniał skorygować kąt wtrysku... także z dwoma problemami do nich zawitasz bo skoro po podmianie przepływki dalej jest czkawka problem leży w ecu(albo w elektronice ecu albo w samym czipie) albo w okablowaniu ecu - przepływka

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Przygoda z b5 zakończona na 170KM i 350Nm doładowanie 1,75bar wykresu nie chce mi się wklejac :decayed:

Zaczynamy zabawe z AVF-em na dobry początek brd i soft :kox:

Ktoś sie orientuje jakie wymiary fmica najkorzystniej do upchania?

Opublikowano

Gďzieś jest temat b6 taki sam jak do b5 co do fmic.

B5 do zyda czy zonce zostawiles???

Swoja droga rob tego avf bo to nie jezdzi wcale.

Opublikowano
  • Autor

No jest temat ale nikt nic nie pisze co zamontował

Poszła do Oświęcimia,zonka jeździ czwórką po sofcie ale zakochała się w b6 teraz,ja z reszta tez jestem z niej zadowolony zawias za***isty,tyle ze nie jedzie

Opublikowano

Jak założysz temat to dawaj link odrazu :decayed::decayed:

A tam nie jedzie nie przesadzaj,Damian nagrzebie i bedzie zapierdzielać aż miło :wink:

Tez myślałem nad nowszą,ceny poszły w dół jak skurczybyk,ale moja nie chce już ałdi chce jakiegoś wana albo coś takiego bym łap tam nie wsadzał :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

nic nie będe zakładał, jak co to tutaj napiszę :wink:

zobaczymy czy Damian podoła

to jej powiedz że do każdego mozna łapy wsadzić i kupuj avf,awx-a :grin:

Widzę że z fmic-em nikt nie pomoże ;) to może namiary na dobrze przerobioną gtb2260 :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Opublikowano

Jak nikt nir pomoze jak kiedys otarlem sie o tamat gdzie wsio bylo podane co do cm...moze juz przepadlo.

Na alle muszka sprzedaje.

Z dobrych ktos polecal ostatnio od froga na fb znajdziesz ich.

to dawaj Al-tki i dzwon do Ciaha jego konie sa pewne tylko czy czas znajdzie...

Dawaj foty fury..

Mowie jej ze nawet w turanie zrobie cos co lubie ale jej nje wytlumaczysz..mnie tam stary kondon nie przeszkadza lepsza satyswakcja z objezdzania:-D:-D

Prze:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/157348-all-turbosprezarka-gtb1756vk-do-19-tdi/page-62#entry4764491

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ok,Dzieki za linka

komus listwy s-line kpl,raczej do malowania kod lakieru bliżej nie okreslony,ciemne :kox:


167953f06a7a42f17d3fa0cd3dee291b.jpg0d78fa94eff568f4230ddacec70e105c.jpgdfe7c0c5b5891cdc28893520c4589a57.jpg

Kompletujemy zabawki [emoji14] [emoji48]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez rrrudy25

Opublikowano

Zasmarkaj ta przedlużke na końcu bo bedzie spadała :P

Jak chcesz jakieś gbsy to ja mam parę 62-63 i mniejsze też :wink:

Widze działasz :decayed:

Jaka suszarka docelowo???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.