Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sprawdzona strona WWW do wykupienia OC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was,

pod koniec lipca kończy mi się OC. Zawsze chodziłem do biura ubezpieczeniowego niedaleko mojego domu. Rozmawiając ze znajomymi uznałem że płacę strasznie dużo za OC. Czy macie jakieś sprawdzone strony na których mogę wyliczyć sobie składkę i wykupić ubezpieczenie ?

Opublikowano
  • Autor

Czyli już zamiawiałeś OC przez internet ? Jak to się odbywa ? wypełniasz formularz, robisz przelew i drukujesz umowę ?

Opublikowano
Czyli już zamiawiałeś OC przez internet ? Jak to się odbywa ? wypełniasz formularz, robisz przelew i drukujesz umowę ?

Wypełniam wszystkie dane i na koniec zostawiam kontakt do oddzwonienia albo dzwonię sam. Resztę robi konsultant. Umowa przychodzi na maila i mozna juz z nią jeździć a po opłaceniu składki jeszcze pocztą.

Opublikowano
  • Autor

teraz zrobiłem sobie szybko kalkulację i wyszło ponad 400zł, a w biurze zawsze ponad 800. Muszę zebrać wszystkie dane od ojca i moje i powypełniać tak jak należy i zobaczymy co z tego wyjdzie

Opublikowano

ja polecam " YOU CAN DRIVE " mam tam ubezpieczenie od dwóch lat i nigdy nie było problemu, robisz przelew drukujesz polisę z pdf i możesz jeździć :wink:

Opublikowano
ja polecam " YOU CAN DRIVE " mam tam ubezpieczenie od dwóch lat i nigdy nie było problemu, robisz przelew drukujesz polisę z pdf i możesz jeździć :wink:

You can drive ma ograniczenia wiekowe :naughty: juz nie pamietam do którego roku zycia wyliczają składki chyba do 30

Opublikowano

ja również wyliczam na Rankomat.pl i aktualnie mam oc w "you can drive". Polecam

Opublikowano
Witam was,

pod koniec lipca kończy mi się OC. Zawsze chodziłem do biura ubezpieczeniowego niedaleko mojego domu. Rozmawiając ze znajomymi uznałem że płacę strasznie dużo za OC. Czy macie jakieś sprawdzone strony na których mogę wyliczyć sobie składkę i wykupić ubezpieczenie ?

To poszukaj sobie tzw multiagencji- miejsce gdzie maja prawie wszystkie TU w jednym miejscu, tam powinni ci wyliczyc dobre OC, jak byś był blisko Dąbrowy Górniczej(Śląska) to bym ci polecił babeczke, która mi oszczedziła duzo kasy na OC ;0

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Chętnie policze jeśli byłbyś zainteresowany ☺

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Pewnie że tak jakich danych potrzebujesz? OC kończy mi się 20 lipca

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Daty urodzenia właścicieli, kod pocztowy i poczta, rok produkcji auta, pojemność i rodzaj paliwa, od ilu lat u ciebie auto model i marka ☺

Możesz na pw wysłać jeśli nie chcesz w temacie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.