Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sprawdzona strona WWW do wykupienia OC


Rekomendowane odpowiedzi

Witam was,

pod koniec lipca kończy mi się OC. Zawsze chodziłem do biura ubezpieczeniowego niedaleko mojego domu. Rozmawiając ze znajomymi uznałem że płacę strasznie dużo za OC. Czy macie jakieś sprawdzone strony na których mogę wyliczyć sobie składkę i wykupić ubezpieczenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli już zamiawiałeś OC przez internet ? Jak to się odbywa ? wypełniasz formularz, robisz przelew i drukujesz umowę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli już zamiawiałeś OC przez internet ? Jak to się odbywa ? wypełniasz formularz, robisz przelew i drukujesz umowę ?

Wypełniam wszystkie dane i na koniec zostawiam kontakt do oddzwonienia albo dzwonię sam. Resztę robi konsultant. Umowa przychodzi na maila i mozna juz z nią jeździć a po opłaceniu składki jeszcze pocztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz zrobiłem sobie szybko kalkulację i wyszło ponad 400zł, a w biurze zawsze ponad 800. Muszę zebrać wszystkie dane od ojca i moje i powypełniać tak jak należy i zobaczymy co z tego wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam " YOU CAN DRIVE " mam tam ubezpieczenie od dwóch lat i nigdy nie było problemu, robisz przelew drukujesz polisę z pdf i możesz jeździć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam " YOU CAN DRIVE " mam tam ubezpieczenie od dwóch lat i nigdy nie było problemu, robisz przelew drukujesz polisę z pdf i możesz jeździć :wink:

You can drive ma ograniczenia wiekowe :naughty: juz nie pamietam do którego roku zycia wyliczają składki chyba do 30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was,

pod koniec lipca kończy mi się OC. Zawsze chodziłem do biura ubezpieczeniowego niedaleko mojego domu. Rozmawiając ze znajomymi uznałem że płacę strasznie dużo za OC. Czy macie jakieś sprawdzone strony na których mogę wyliczyć sobie składkę i wykupić ubezpieczenie ?

To poszukaj sobie tzw multiagencji- miejsce gdzie maja prawie wszystkie TU w jednym miejscu, tam powinni ci wyliczyc dobre OC, jak byś był blisko Dąbrowy Górniczej(Śląska) to bym ci polecił babeczke, która mi oszczedziła duzo kasy na OC ;0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie policze jeśli byłbyś zainteresowany ☺

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że tak jakich danych potrzebujesz? OC kończy mi się 20 lipca

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daty urodzenia właścicieli, kod pocztowy i poczta, rok produkcji auta, pojemność i rodzaj paliwa, od ilu lat u ciebie auto model i marka ☺

Możesz na pw wysłać jeśli nie chcesz w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...