Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nastawnik turbosprezarki


13jurek13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam problemik z nastawnikiem bo podczas ustawien podstawowych dziala tylko niby w zakresie 20-80% w serwisowce pisze ze ma pracowac od 0-100, dlatego mi wywala bład , czy takowy nastawnik programuje sie zeby osigał graniczne połozenia?oczywiscie sprawa z ustawieniem wiadoma sprawa wzgledem turbo ale jak widac cos z programem tego nastawnika , prosze o madre slowa osob znajacych ten temat.Dzieki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja również miałem problem z nastawnikiem od turbosprężarki w moim 3.0tdi . Po pierwsze najpierw kupiłem nie zaprogramowany nastawnik , a to był błąd bo trzeba było od razu dopłacić z 300zł i otrzymać zaprogramowany nastawnik, później jak już otrzymałem zaprogramowany nastawnik to zaczęły się problemy z naprawdę dokładnym ustawieniem go tak,żeby właśnie pracował w pełnym zakresie, męczyłem się z tym naprawdę dość długo , bo to jest różnica na śrubach 1mm i nic z adaptacji nie wychodzi , dalej auto tak jak w moim przypadku traciło moc. Także proponuję po pracować z kombinacjami ustawień tego nastawnika. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programowo możesz jedynie przeczuć nastawnik do ECU, wielu myli to z adaptacją sztangi. Sprawdź może gdzieś się coś po.... u mnie seria bardzo późno wstawała, po przyuczeniu było ok.

Jak wywala błąd to raczej coś ze sztangą nie tak, spadź ręcznie czy nie jest zapieczona, może trzeba ją rozruszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...