Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Problem z uruchomieniem silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam taki problem moja A4 1.8 b.nie chcem mi odpalić.Kręce i nic akumulator pada a ona nic,najlepsze jest to że stało się to nagle,i coś jakby piszczy w środku koło silnika.Prosze o porade co to moze być,czy jest to możliwe że od słońca bo stała na słońcu.

Opublikowano

nie wiem jak w twoim silniku ale jak mi nie chciał mój zapalić okazało się że pod pokrywką która jest zaraz na głowicy ta plastikowa z napisem 5v jest bezpiecznik i przez ten bezpiecznik moje audi nie chciało zapalić

Opublikowano
  • Autor

kurcze tylko ze u mnie nie ma bezpiecznika żednego tam.Teraz ładuje akumulator to sprawdze może się jej odmieni.Ale dzięki bardzo

Opublikowano

a pompe paliwa slychac po przekreceniu zaplonu

Opublikowano

hmm chyba nie będzie słychać przynajmniej w moim audi nic nie ma dopiero jak zacznę kręcić to pompa chodzi słuchaj a nie masz jakieś dorobionej blokady na złodziei?? bo ona może nie działać ja tak miałem styk zaśniedział i nie mogłem odpalić, spróbuj jak kręcisz i nie chce zaplić to wykręć śiece jak są zalane to pompa paliwa działa więc przyczyny szukaj gdzieś indziej..

Opublikowano

hmm chyba nie będzie słychać przynajmniej w moim audi nic nie ma dopiero jak zacznę kręcić to pompa chodzi słuchaj a nie masz jakieś dorobionej blokady na złodziei?? bo ona może nie działać ja tak miałem styk zaśniedział i nie mogłem odpalić, spróbuj jak kręcisz i nie chce zaplić to wykręć śiece jak są zalane to pompa paliwa działa więc przyczyny szukaj gdzieś indziej..

na pewno slychac jesli nie to wystarczy otworzyc bagaznik przystawic ucho do klapki od pompy a druga osoba przekreca zaplon, najpierw sprawdz pompe puzniej swiece najlepiej jak bys podlaczyl vaga.

Opublikowano

vag wszystkiego nie wykryje

Opublikowano
  • Autor

No przeszło jej byłem teraz i odpaliła odrazu,może ją gdzieś przytkoło,ale i tak pojade ją sprawdzić.

Dzięki za rady.

Opublikowano

przegoń porządnie a ja tam swoją codziennie ganiam :evil: i pali mi 20 na trasie :gwizdanie:

Opublikowano

Też tak miałem.Ciężko było mi odpalić,jak się póżniej okazało,był za słaby akumulator.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.