Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Problem z uruchomieniem silnika


dzidzius666

Rekomendowane odpowiedzi

mam taki problem moja A4 1.8 b.nie chcem mi odpalić.Kręce i nic akumulator pada a ona nic,najlepsze jest to że stało się to nagle,i coś jakby piszczy w środku koło silnika.Prosze o porade co to moze być,czy jest to możliwe że od słońca bo stała na słońcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak w twoim silniku ale jak mi nie chciał mój zapalić okazało się że pod pokrywką która jest zaraz na głowicy ta plastikowa z napisem 5v jest bezpiecznik i przez ten bezpiecznik moje audi nie chciało zapalić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm chyba nie będzie słychać przynajmniej w moim audi nic nie ma dopiero jak zacznę kręcić to pompa chodzi słuchaj a nie masz jakieś dorobionej blokady na złodziei?? bo ona może nie działać ja tak miałem styk zaśniedział i nie mogłem odpalić, spróbuj jak kręcisz i nie chce zaplić to wykręć śiece jak są zalane to pompa paliwa działa więc przyczyny szukaj gdzieś indziej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm chyba nie będzie słychać przynajmniej w moim audi nic nie ma dopiero jak zacznę kręcić to pompa chodzi słuchaj a nie masz jakieś dorobionej blokady na złodziei?? bo ona może nie działać ja tak miałem styk zaśniedział i nie mogłem odpalić, spróbuj jak kręcisz i nie chce zaplić to wykręć śiece jak są zalane to pompa paliwa działa więc przyczyny szukaj gdzieś indziej..

na pewno slychac jesli nie to wystarczy otworzyc bagaznik przystawic ucho do klapki od pompy a druga osoba przekreca zaplon, najpierw sprawdz pompe puzniej swiece najlepiej jak bys podlaczyl vaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...