Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mapa 1.9 TDI AWX 131 KM - potrzebna fabryczna mapa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Potrzebuję fabrycznej, nigdy nie modyfikowanej ani nie edytowanej mapy do A4 B6 1.9 TDI AWX 131 KM oraz krótkiej instrukcji jak ją poprawnie i bezproblemowo wgrać. Za skuteczną pomoc mogę zaoferować zmodyfikowaną mapę która daje 165 KM i 395 Nm (jeżdżę na niej od roku) - zmierzone na profesjonalnej hamowni (dodam skan wydruku z badania na hamowni + kompletne logi auta przed modyfikacją mapy).

Powód zmiany mapy jest prozaiczny - auto jeździ ostatnio 90 % po mieście dlatego chcę oszczędzać dwumas przed szybszym zużyciem. Dodatkowo spalanie jest o 0,5 l wyższe niż na fabrycznej mapie - gwarantuję ,że jest to 0,5 l i ani kropelki więcej. Facet który wgrywał mi modyfikację policzył sobie 300 zł za powrót do serii - chyba go "pogrzało".

PS. Co prawda nigdy nie zmieniałem osobiście mapy ale mam interfejs Viaken i komp z Win XP na którym odpalony jest VAG-COM którym robiłem już logi i jakieś podstawowe pomiary także powinienem dać radę jak ktoś mi to w miarę przejrzyście opisze.

Z góry dziękuje za zainteresowanie i pomoc :-)

Opublikowano
Witam,

Potrzebuję fabrycznej, nigdy nie modyfikowanej ani nie edytowanej mapy do A4 B6 1.9 TDI AWX 131 KM oraz krótkiej instrukcji jak ją poprawnie i bezproblemowo wgrać. Za skuteczną pomoc mogę zaoferować zmodyfikowaną mapę która daje 165 KM i 395 Nm (jeżdżę na niej od roku) - zmierzone na profesjonalnej hamowni (dodam skan wydruku z badania na hamowni + kompletne logi auta przed modyfikacją mapy).

Powód zmiany mapy jest prozaiczny - auto jeździ ostatnio 90 % po mieście dlatego chcę oszczędzać dwumas przed szybszym zużyciem. Dodatkowo spalanie jest o 0,5 l wyższe niż na fabrycznej mapie - gwarantuję ,że jest to 0,5 l i ani kropelki więcej. Facet który wgrywał mi modyfikację policzył sobie 300 zł za powrót do serii - chyba go "pogrzało".

PS. Co prawda nigdy nie zmieniałem osobiście mapy ale mam interfejs Viaken i komp z Win XP na którym odpalony jest VAG-COM którym robiłem już logi i jakieś podstawowe pomiary także powinienem dać radę jak ktoś mi to w miarę przejrzyście opisze.

Z góry dziękuje za zainteresowanie i pomoc :-)

tym kabelkiem nic nie wgrasz bo się do tego nie nadaje ...

Opublikowano
  • Autor

A możesz polecić coś co się do tego nadaje ?

Opublikowano

Jak chcesz ori mapę to nr sterownika musisz podac..

Wgrac mozesz tylko ori sprzętem a nie chińskimi klonami wiec na allegro uwazaj co bierzesz. .

Opublikowano
Jak chcesz ori mapę to nr sterownika musisz podac..

Wgrac mozesz tylko ori sprzętem a nie chińskimi klonami wiec na allegro uwazaj co bierzesz. .

jakis chonskim klonem MPPS moze zawalczyc , z tym ze trezba brac pod uwage uwalenie streownika ... :wink:

Opublikowano

na allegro ori mpps-a raczej nie znajdziemy :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.