Skocz do zawartości
IGNOROWANY

podgrzewanie lusterek A4 B8


makavelli1

Rekomendowane odpowiedzi

20140628_045244.jpg
krotko i zwiezle:) czy na widocznym zdjeciu mozna stwierdzic,ze mam grzane lusterka czy to raczej abstrakcja? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj ten wątek http://a4-klub.pl/showthread.php?t=210554 (autor encyklopedi B8) a znajdziesz rozwiązanie aby Twoje lusterka tez były grzane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to jest ukryta funkcja?

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

kupujesz grzane wkłady , zakładasz , kodujesz i lusterka działaja . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi bardziej ustalenie czy mam grzane lusterka ale fajnie, że taka opcja istnieje. THX

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wlacza mi sie podgrzewanie lusterek dopiero jak wlacze podgrzewanie tylnej szyby . Czy to jest normalne? Jak to naprawic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos powie grzane lusterka sa polaczone z tylna szyba i maja wspolny przekaznik ? Jesli tak to gdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos powie grzane lusterka sa polaczone z tylna szyba i maja wspolny przekaznik ? Jesli tak to gdzie ?

Przekaznik masz z tylu po prawej stronie we wnece bagaznika .

ORI w kazdej B8 sa podciagniete kable do lusterek wystarczy załozyc wkłady i zakodować .

Witam. Wlacza mi sie podgrzewanie lusterek dopiero jak wlacze podgrzewanie tylnej szyby . Czy to jest normalne? Jak to naprawic?

Tak to jest normalne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagladalem kiedys po prawej tylko wzmak mam i syrene chyba ze prawa stojac plecami :-) musze to sprawdzic bo mam grzane lusterka ale nie grzeja ani szyba nawet przycisk sie nie swieci ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups ...:decayed: a podopiwesz jak jest w b6 ?

masz prosciej bo nie musisz nic kodowac , tylko zakladasz i tyle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja wszystko mam ori tylko nie dziala i chce sprawdzic przekazniki bezpieczniki ktorych nie widze nigdzie bo przycisk nie reaguje :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja wszystko mam ori tylko nie dziala i chce sprawdzic przekazniki bezpieczniki ktorych nie widze nigdzie bo przycisk nie reaguje :kwasny:

Ogrzewanie dziala ponizej jakies tam temperatury zew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak też mi się wydawało ale dzisiaj widziałem się z kolega Twardy i u niego przy 27 dzisiaj zapalił się przycisk :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak też mi się wydawało ale dzisiaj widziałem się z kolega Twardy i u niego przy 27 dzisiaj zapalił się przycisk :/

Przycisk ci zawsze bedzie działał .

Poczytaj INSTRUKCJE OBSLUGI ktora jest na FORUM w Warsztacie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to możliwe, że w B8 nie ma w standardzie podgrzewanych lusterek? Jak zdążyłem się zorientować, niektóre wersje mają w przełączniku lusterek na drzwiach w środkowej pozycji znaczek/ikonę podgrzewania lusterek. Ja mam pionową kreskę. W B6 włączały mi się lusterka razem z ogrzewaniem tylnej szyby. Czyżby w B8 kazali sobie za to udogodnienie dodatkowo płacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...