Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wyświetlacz komputera się zawiesił


BARTI-A4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich miłośników AUDI mam problem dziś bylem na myjce i postanowiłem umyć silnik,po tej czynności przestał działać prędkościomierz i komputer się zawiesił nie pokazuje spalania w danym momencie :wallbash:itp... co mam robić??Czy mogło sie stać coś poważnego :(:no: ???Proszę o jakieś info. :notworthy:

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko Ci będzie dotrzeć do usterki raczej... podepnij Vaga i przesusz dobrze komorę silnika...wystaw na słońce... ja kiedyś zamoczyłem moduł silnika w innym aucie, nie odpaliło... jak podmieniłem moduł palił od razu, więc zawilgocony suszyłem całą noc zwykła farelką :) auto rano odpaliło... od tamtego czasu nie myję silników :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ludzi którzy myją silniki . Dla mnie to zupełnie bez sensu, nic to nie daje ( no chybas,że ktoś lubi jeżdzić z otwartą maską i pokazać jaki to ma czysty silnik ) ,a można coś poważnego uszkodzić. Jak już myjecie silniki to odrazu zróbcie ręczne woskowanie i pożądną polerkę - silnik będzie jeszcze piękniejszy.

Przepraszam za małe OT ale nie mogłem się powstrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YATES myłem silnik żeby zlokalizować wypociny oleju miałem trochę zasyfiony bo od soboty posiadam swą audiczkę i chciałem usynąć wyciek pierwsze co przyszło mi do głowy było to właśnie umycie silnika i zobaczenie na świerzo gdzie się poci a nie po to by jeździć z otwartą maską :gwizdanie: no ale doszłem do tego po wyschnięciu i przejechaniu 300km nic sie nadal nie działo po czym zciągnąłem klemy odczekałem chwilkę i jak ręką odjął wszystko gra i chodzi.Ale dzięki za info pozdrawiam wszystkich. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...