Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tapicerstwo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:

Panowie na forum jestem od niedawna jednak przeglądałem tematy i nie znalazłem nikogo z dolnegośląska kto ogarnia tapicerkę więc z pomocą zjawiam się ja:naughty:

po krótce tapicerstwo to fach który przeszedł z pokolenia na pokolenie i zajmuje się tym od kilku ładnych lat, obecnie dziergam po godzinach a w zasadzie 3/3 3 dni pracuje w w ochu*jałej firmie a 3 dni ogarniam tapicere.

Głównie specjalizuje się w:

Usuwaniu przetarć na boczkach foteli skóra i materiał

Odnawianiu skór(usuwanie pęknięć i przebarwień)

Obszywaniu foteli na nowo materiał lub skóra

Wymiana podsufitek

Malowanie skór

Naprawy mebli

Remonty wypoczynków.

Obszywanie kierownic- jednak nie robie tego dla forumowiczów bo nie wpieprzam się w czyjeś interesy;)

Warsztat mam w połowie trasy Lubin-Wrocław miejscowość Wilczków.

Oczywista oczywistość, że nie zdzieram więc dla forumowiczów po taniości

kilka fotek:

zdjecia_063.jpg

DSCF1724.jpg

DSCF1731.jpg

DSCF1727.jpg

DSCF1729.jpg

Opublikowano

Bartek moźesz wrzucić przykĺadowo cenę za zrobienie fotela kierowcy wiadomo 99% ma przetarte bok od wsiadania i przebiegu powyżej 250 tys tyle z mojej strony

Opublikowano

Ja rownierz jestem zainteresowany zrobieniem polskorzanego kubelka kierowcy-przetarty bok.

Opublikowano
  • Autor

za fotel biorę 100zł materiałowy-można przyjechać wyjąć samemu z auta i potem włożyć policzę zawsze taniej.

Skórzany fotel to koszt okolo 140zł tutaj z ceny nie zejdę ponieważ naprawdę przy skórze trzeba się namęczyć żeby ją zgrać i ułożyć ale dla forumowiczów w tej cenie, do barwie element żeby nie różnił się od reszty fotela więc 40zł mniej;)

Opublikowano

Czuje ze w naszym Wrocławskim gronie klientów trochu bedzie :decayed: Jakbyś był rok do tyłu to byś sie zajął moim fotelem s-line a dokladnie przetartym boczkiem. Ale juz naprawione w Wejherowie przy okazji odwiedzin kumpla, ale do rzeczy:

wiela za obszycie kiery od B7 cała skora perforowana czarna? Czerwono biała nić :naughty:. Masz jakieś foty z Twoich prac z kierownicami?

Opublikowano

muszę Cię odwiedzić kolego z moimi nowymi nabytkami :wink: pruje sie nitka na siedzisku a sam tego nie ogarniam i 1 fotel do delikatnego odnowienia :naughty:

Opublikowano

jaka cena była by też za odmalowanie kierownicy ? skóra łądna lecz farba u góry juz słaba :wink:

Opublikowano
  • Autor

kiermana malowanie to 40zł

1_3.jpg

1_2.jpg

1_1.jpg

---------- Post dopisany at 08:55 ---------- Poprzedni post napisany at 08:46 ----------

bryczka_2.jpg

bryczka_4.jpg

Opublikowano

Ile za zszycie popękanej skóry na mieszku? :wink:

Opublikowano
  • Autor

derma,skaj-30zł, skóra 50.

Opublikowano

Ile za dwa fotele i kanapę. Materiał mój. Mam czerwoną dermoszpankę z ikarusa. :decayed::hi:

Opublikowano
  • Autor

Do a cztery?

Opublikowano

Ja ja naturlich

Opublikowano
  • Autor

naj sam przód poka foto tego materiału chodzi mi o grubość i jak to wygląda od dołu czy jest na samej piance czy wzmocnione jakąś podszewką co bym się ino na minie nie wpierdzielil bo mam maszynę do szycia przemysłowego i jak sama gąbka jest od dołu to muszę podklejać podszewką żeby mi maszyna nie rozrywała gabki i klientela była zadowolona:whistling:

materiał masz swój, a nici i owate też we własnym za kresie?

Opublikowano

Ligowa sprawa paniczu, jakbym miał wysyłać fotel do Raggi to mnie zjadły koszty transportu :D Mów mnie prezes, Kiera + ręczny + gałka + mieszek do aczy oraz boczek skórzany w Recarosie. Viela za to?

Opublikowano
derma,skaj-30zł, skóra 50.

a masz gładką granatową? perforowana jest ekstra, ale kierę mam zwykłą, to nie będzie pasować inna niż gładka skóra...

Opublikowano
  • Autor
Ligowa sprawa paniczu, jakbym miał wysyłać fotel do Raggi to mnie zjadły koszty transportu :D Mów mnie prezes, Kiera + ręczny + gałka + mieszek do aczy oraz boczek skórzany w Recarosie. Viela za to?

Kiera 3 ramiona?Ręczny jest już w skórze? Recaro jaki kolor?

---------- Post dopisany at 13:47 ---------- Poprzedni post napisany at 13:45 ----------

derma,skaj-30zł, skóra 50.

a masz gładką granatową? perforowana jest ekstra, ale kierę mam zwykłą, to nie będzie pasować inna niż gładka skóra...

skaj mam, skóre mogę mieć

Opublikowano
Ligowa sprawa paniczu, jakbym miał wysyłać fotel do Raggi to mnie zjadły koszty transportu :D Mów mnie prezes, Kiera + ręczny + gałka + mieszek do aczy oraz boczek skórzany w Recarosie. Viela za to?

Kiera 3 ramiona?Ręczny jest już w skórze? Recaro jaki kolor?

---------- Post dopisany at 13:47 ---------- Poprzedni post napisany at 13:45 ----------

derma,skaj-30zł, skóra 50.

a masz gładką granatową? perforowana jest ekstra, ale kierę mam zwykłą, to nie będzie pasować inna niż gładka skóra...

skaj mam, skóre mogę mieć

Skóra czarna, kiera 3 ramiona i wszystko inne w skórze. Alcantarą też obszywasz?

Opublikowano
  • Autor
Ligowa sprawa paniczu, jakbym miał wysyłać fotel do Raggi to mnie zjadły koszty transportu :D Mów mnie prezes, Kiera + ręczny + gałka + mieszek do aczy oraz boczek skórzany w Recarosie. Viela za to?

Kiera 3 ramiona?Ręczny jest już w skórze? Recaro jaki kolor?

---------- Post dopisany at 13:47 ---------- Poprzedni post napisany at 13:45 ----------

derma,skaj-30zł, skóra 50.

a masz gładką granatową? perforowana jest ekstra, ale kierę mam zwykłą, to nie będzie pasować inna niż gładka skóra...

skaj mam, skóre mogę mieć

Skóra czarna, kiera 3 ramiona i wszystko inne w skórze. Alcantarą też obszywasz?

Tak alcantarą a raczej jej imitacją obszyje wszystko poza kierownicą, kiera 150,galka 40,mieszek50,reczny30,fotel skora 140z barwieniem. Razem 410 jak pisałem że dla swoich rabat to wychodzi 330 za cały pakiet;)

Opublikowano

Spory ten rabat :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.