Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ubezpieczenie Skrzyni Automatycznej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich I mam pytanie Oczywiście na razie nie zamierzam sprzedaży mojej Funi Ale tak sie zastanawiam nad Automatem DSG jak już bym zmienił A konkretnie o co mi chodzi ... Czy są ubezpieczalnie które można by ubespieczyć dodatkowo samą skrzynię??? Nie Myślę Tu o AC tylko OC

Miał już ktoś z tym do czynienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale od czego chcesz ubezpieczyć tą skrzynię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie, dlaczego chcesz to zrobić?? i od czego się chcesz ubezpieczyć??

Pewnie się boi że mu kiedys skrzynia automatyczna klęknie, a wiadomo że to kosztowne i chce ubezpieczyć skrzynię biegów...

Wydaje mi się, że nie ma takiego ubezpieczenia dla używanych (czyt. starych) samochodów

---------- Post dopisany at 09:08 ---------- Poprzedni post napisany at 09:06 ----------

Takie coś znalazłem, to sobie przejrzyj: Auto Gwarancje, ale to tylko w wybranych komisach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej nie ubezpieczysz skrzyni od mechanicznej usterki (jej zużycia), chyba że ulega samozapłonowi to wtedy jeszcze może jakoś to przejść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dzięki za odpowiedz Tak jak piszecie Marzy sie mi skrzynia DSG trochę czytałem o niej ale jest podzielona opinia I myślałem ze może by ją ubespieczyc tak jak teraz można Opony czy szyby w aucie Ale jesli nie to ciężko będzie Niby DSG mają najlepszą Opinię ale kto wie W nowym to spoko jest gwarancja Ale na Używanym nie Puki co na razie czytam pisze dowiaduję sie Itd... Raz jeszcze koledzy dzięki

za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ubezpieczyć skrzyni niestety w żadnym towarzystwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...