Skocz do zawartości
IGNOROWANY

po postoju cieżko pali długo kreci


buuuury

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż wczoraj zauwazyłem ze gdy moje a4 postoi troche dłużej to gdy chce odpalic to musze dłuzej krecic niz normalnie i dopiero łapie czasem jest tak ze jak wkoncu załapie to tak jak by silnik nie pracował na jeden gar ale po zgaszeniu i ponownym odpaleniu łapie od strzała i jest wszystko dobrze bez falowania bez niczego silnik be zmuła i ogolnie jedzie normlanie .

Licze na pomoc forumowiczow i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujnik wody do wymiany ale tylko ori

---------- Post dopisany at 19:54 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ----------

sprawdz tez działanie sondy lambda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz samochod kupiłem 2 tyg temu i z tego co widze sonda była niedawno wymieniana z tego co naczytałm to niby moze ktorys wtrysk lać lub regulator cisnienia na listwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie po ponownym odpaleniu pompa trzyma nabite paliwo i dlatego wczesniej odpala,moze filtr paliwa warto wymienic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy zapchanie filtra paliwa nie objawiało by sie także podczas jazdy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy zapchanie filtra paliwa nie objawiało by sie także podczas jazdy ?

Oczywiscie że tak.A masz porównanie z jakims innym 1.6??Masz auto od dwoch tygodni może nie zdajesz sobie sprawy ze zamulone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem identycznie u znajomego... tez silnik 1.6 ale inne oznacenie teraz nie pamietam jakie.. i u niego wtryski nie trzymaly... i poprostu auto jak chwile postalo, to je zalewalo.. prosta diagnoza... wywal wtryski na wierzch poloz na jakiej szmacie.. zakrec silnikiem.. i wyjdz i zobacz czy z ktoregos wtryskiwacza nie kapie... uwierz wystarczy minimalna ilosc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety porowanc nie moge z innym 1.6 gdyz innego jeszcze nie napotkalem bede badał temat

---------- Post dopisany 15-07-2014 at 17:07 ---------- Poprzedni post napisany 09-07-2014 at 13:13 ----------

witam poraz kolejny wtryski sprawdzone żaden nie leje kolej na filtr paliwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym teraz sprawdzil/wymienil czujnik temp tak jak pisal Dev

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak go sprawdzic ? bo chce to ogarnac jak najszybciej gdyż planuje na dnaich wyjazd nad morze ok 300 km :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...