Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

U kogo dobry chiptuning w szczecinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w tytule, od niedawna się zbieram, sprawdzam, testuje ten swój mały silniczek. Wygląda na to, że przydałby mu się jeszcze mały wirus, bo motor wydaje się zdrowy. Kogo polecacie w szczecinie? Chciałbym żeby było dobrze, z jakąś gwarancją i tanio. Nie wiem czy da się połączyć te trzy rzeczy do kupy. Oczekuję indywidualnego podejścia do motoru. Da się tak w szczecinie?

Opublikowano

poczytaj kolego forum było juz pisane jesli SZczecin to tylko LEO

nr do niego:606 155 933

koles posiada nawet swoja hamownie

Opublikowano

tak j/w napisano

Opublikowano
  • Autor

K

Opublikowano

dzwon do Jacka - Leo . on robi głownie pod silnik nie z automatu...

Opublikowano

To jest jego strona internetowa ?? diesel-inside.pl | o Firmie

Opublikowano

tak to jego strona

Opublikowano

wystarczyło u mnie w sygnature spojrzec - jego strona.

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję koledzy za adres do Leo. Na pewno do niego się udam jak tylko skończę temat z cieknącym dolotem i robieniem OCT

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ja już wstępnie się umawiam na 30.08.2014. A4 B8 2.0TDI 143km, zobaczymy jak będzie latać po chipie :)

Opublikowano

Nie poznasz auta... Ja nadal się cieszę jak dziecko nową zabawką.

Opublikowano

Nie poznasz auta... Ja nadal się cieszę jak dziecko nową zabawką.

Bucik ładny!!!! Teraz tylko przyczepności brakuje na 1,2 biegu :kwasny:

Kucy wyszło 177,9 a Niutków 403 :banan:

Opublikowano

Ja już też się nie mogę doczekać aż Jaca zaprosi mnie na wgranie softu... Ale masz fajnie...

Opublikowano

Ja już też się nie mogę doczekać aż Jaca zaprosi mnie na wgranie softu... Ale masz fajnie...

:decayed: :decayed: :decayed: Dziś była trasa 200km, autko świetnie jedzie. Każdy kto się waha niech pędzi do tunera. WARTO :naughty:

Opublikowano

Twoja fura i wykres jest na fb...

Opublikowano

Ja już też się nie mogę doczekać aż Jaca zaprosi mnie na wgranie softu... Ale masz fajnie...

Już polubiane :D

Opublikowano

A jak w diesel-inside nie chcą mi zrobić mojego auta to gdzie się udać?

tylko V-tech?

Opublikowano

A jak w diesel-inside nie chcą mi zrobić mojego auta to gdzie się udać?

tylko V-tech?

a czemu nie chca ci zrobić?? shamowali i wyszło cos nie tak z motorem czy o co chodzi?

Opublikowano

zadzwoniłem pod numer na stronie, powiedziałem co za silnik to powiedzieli, że mi tego nie zrobią....

Widocznie się nie bawią w takie silniki.

Edytowane przez dzeJKej

Opublikowano

Specjalizacja głownie diesel,stad nazwa.

Jedź do arka do vtech'u...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.