Skocz do zawartości
IGNOROWANY

bład 04f4 prosba o pomoc!!!!


gabi1911

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie prosba o pomoc. serwis wachowiak w Poznaniu sprawdzil pompe. i tak jak napisal pieciajek co ma byc do wymiany. poprosilem o wydruk badz jakis dowod z testu pompy niestety takowego nie ma. okazuje sie ze pompanie byla nawet na stole:polew:. teraz pytanie jak innaczej sprawdzic pompe? chyba mnie naciagaj:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytaj ile będzie kosztować a pewnie podstawią gościa co ma gadane i ze takie pompy się psują i w ogóle i trzeba zrobić generalny remont za 2700zł

To Ty wtedy że pampę zabierasz i naprawisz we własnym zakresie a oni ją tylko mają zamontowac i nie ruszać plomb co są po naprawie zrobione w sniby w servisie pomp "że tak mówisz"

To on się zgodzi albo zacznie rozmowę od poczatku ze sprawdzą pompe na maszynie jeszcze raz i wtedy bedzie wydruk co jest z nią nie tak i dadzą kosztorys.

Przeważnie ten nr, przechodzi w aso. Ty masz wtedy pompę po remoncie za mniejsze pieniądze z fakturą z firmy a zapładali ją w aso i jak coś nie tak jest to to masz krycie że albo aso coś zrypało i poprawiają albo pompiarze bo ja kaso zamotowało pompe i jest rachunek to przeciesz nie jakiś wiesniak w stodole, łapiesz o co chodzi. powodzonka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie powiedzial 2690+vat czyli 3390. jak zapytalem o dane to nic i juz mnie straszyl ze jak chce to moge z prawnikiem lub rzeczoznawca. dzis zabieram ta pompe i kazdemy odradzam. Koles kret i matacz i jeszcze nie wiem jak on widnieje pod szyldem boscha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie się tak właśnie kończy. Napraw pompę tak gdzie dbają o klienta i będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompa leci do sandomierza. Tam robili moi znajomi i wszytko gra. Ten nie daj bog bosch z Poznania nie powinien istniec. Banda naciagaczy i kreteczy. Dam znac

Panowie Tragedia. juz dwa miechy auto zblokowane. pompa miala byc sprawna ale zrobiono tylko sterownik jak sie pozniej okazalo pompa jest uszkodzona mechanicznie. prosze o jakis namiar na kogos kto mi moze ja zregenerowac. czy slyszal ktos o d-tech z rumi? bardzo malo o nich w necie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompa naprawiona. Calkowity koszt samej pompy to 1750 plus robocizna 600zl z wymiana filtra plynów takze wyrzygałem2350 ale sterownik naprawiany w sandomierzu a bebechy w rumii. Obydwa zaklady polecam. Natomiast jeżeli chodzi o dzidostwo boscha ze Szczepankowa to nie mam słow. Jak sie okazalo panowie z bialorusi ukrainy czy bóg wie skąd bez stołu pobierczego zdjagnozowali usterkę rozwalili membrane i nastawnik kata zaplonu. fuszerka w kazdym wydaniu az mi sie gadac nie chce. Panowie z rumii powiedzieli ze albo to ktos zrobil specjalnie albo jakis koles nie mial zielonego pojecia o pompach. takze prawdopodobnie byloby taniej ale pan wachowiak pomogl mi zaplacic troszke wiecej. takze cala historia. Ide cieszyc sie jazda!!! :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caly zestaw tzn? Spolszczenia byś nie mial? Wyślesz to na plycie?

Goście z Rumii to tragedia nie polecam 3 razy kalibrowali mi pompę i silnik chodził nie równo gwarancji nie uznali i w boschu musialem za kalibracje doplacic jeszcze 1400 zl....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...