Skocz do zawartości
IGNOROWANY

bład 04f4 prosba o pomoc!!!!


gabi1911

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych Forumowiczów

Miesiąc temu moje audi wzieło i staneło a4 b6 2.5tdi 180km. bez żadnych oznak. zgasł nie odpala. wczesniej nie miałem żadnych problemów.zero spadków mocy dymienia kłopotów z zapalaniem czy jakims nadmiernym spalaniem. Laweta i mechanik. pierwszy sprawdzil niby wszystko gra paliwo dochodzi ale wyskakuje blad 04f4 i sie tego nie podejmie. laweta drugi mechanik znowu 04f4 posprawdzal ile mogl ale mowi ze sie dalej boi i grzebal nie bedzie. Laweta 3 mechanik i blad 04f4 i do tego blad pasów bezpieczenstwa. Podobno posprawdzal wszystko bo w miedzy czasie padla tez bateria w kluczyku zawor zwrotny filtr paliwa wszystko na nic. wymienil tranzystor w sterowniku i znowu nic wiec zabiera sie do wyciagniecia pompy. mnie sie nie chce za bradzo woerzyc nie chce ze to akurat ona jest przeczyna. Panowie prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pompę ale z silnika AYM tj. 155 koni ale nr nie pamiętam. Jak chcesz to jutro mogę sprawdzić i podać.

Na niej audi śmigała pięknie i sam silnik sprzedałem a pompa została mi. 1000zł i daję rozruchową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki, jakbys mogl sprawdzic bylbym wdzieczny

---------- Post dopisany 11-07-2014 at 10:54 ---------- Poprzedni post napisany 10-07-2014 at 22:44 ----------

a jest nadzieja ze bedzie pasowac? juz naprawde zwatpilem co sie dzieje.mam wrazenie ze mnie tu w poznaniu kazdy chce orznac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jest za opis tego błędy 04f4 bo nie ma o tym wzmianki.

Kto to i jakim kablem diagnozował ze nie ma opisu?

Zapnij vcds-a to dokładnie wskaże błąd. Nr pompy bedę miał po 17-tej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sprawdź sobie bezpiecznik w skrzynce ECU na podszybiu czy czasem 15A bezpiecznik się nie skończył.

Jeśli tam jest, jeśli nie ma to raczej sterownik pompy się skończył.

Włóż lusterko pod rurkę od EGR-a po prawej jak stoisz z przodu silnika i bedziesz widział tabliczkę na pompie. spisz nr pompy a ja sprawdzę niebawem tę którą ja mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ale miales taki przypadek jak moj? pytam bo objawy posputej pompy zazwyczaj sa inne niz u mnie.tak czy tak w poniedzialek pompa idzie na stol ale azz sie boje

Ten błąd jest prostymi słowami opisany,mechaniczne uszkodzenie:wink:.Ja tego problemu nie miałem bo mam po regeneracji:whistling:.Pompe z kompem możesz kupić na forum.Piotr jak Ci znajdzie uwierz że ceną nie pogardzisz:naughty:Good seller:wink:.

Prostymi słowami nie odpal ten błąd znaczy pompa:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompe bede mialdzis wieczorem i porownam nr. w razie w mam zamiar sprawdzic moja pompe w serwisie bosch wachowiak.

mam troche pietra bo opinie ma masakra ale znowu moj mechanior go poleca.czy moze ktos slyszal o tym zakladzie bosch wachowiak i mogly cos powiedziec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to dam nr tel do gościa co załatwiał pompy do 2,5 nowe z niemiec ale cena jest koło 3 koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw zobacze co jest z moja nie tak i sprawdze ten nr czy ta od Ciebie pasuje

---------- Post dopisany 14-07-2014 at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany 13-07-2014 at 23:06 ----------

niestety moj nr jest inny. takze musze kombinowac cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety ja też sie cieszyłem ze bede mial jakas alternatywe w razie czego a tu lipa

---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:23 ----------

jutro zawożę pompe do mechaniora i bedzie werdykt az mi sie wlos jezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie mniej więcej tak: elektronika do wymiany bo spalona, zawór nisko w pompie zatarty do wymiany i obudowa do polerki. Oby rys głęgokich nie była bo sam korpus tez będzie do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...