Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż podświetlenia przestrzeni nóg


rafalklon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Kupiłem 4 lampeczki do podświetlenia przestrzeni nóg . pasują idealnie lecz teraz problem jest z podłączeniem .

na początku myślałem zrobić to tak ze jak zapala sie lampka u góry to zapalają sie również lampki na nogi . lecz chciałbym żeby to było oryginalnie i żeby zapalały sie osobno każda dla każdych drzwi .

do rzeczy

mam cały pakiet światło w aucie . czyli podświetlane klamki lampki ostrzegawcze w drzwiach . pomyślałem ze podepnę sie pod lampki ostrzegawcze w drzwiach to chyba będzie najprostsze ?

ktore przewody za to odpowiadają oraz gdzie one są ?

czy musze rozebrac wszystkie cztery słupki czy wystarczy pociągnąć kable gdzieś do jednego miejsca i tam sie wpiąć ? czy gdzieś przy bezpiecznikach sa wszystkie przewody odpowiedzialne za poszcególne drzwi ? jak sie za to zabrac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz pakiet światło, to czemu nie sprawdzisz jaki siedzi moduł komfortu?

najłatwiej będzie prosto do modułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz pakiet światło, to czemu nie sprawdzisz jaki siedzi moduł komfortu?

najłatwiej będzie prosto do modułu.

Dokładnie:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz kolego pełnego pakietu światło bo nie masz podstawowego podświetlania przestrzeni nóg :kwasny: lampki w drzwiach czerwone to standard jak juz wyżej koledzy piszą podpinasz się pod moduł i robisz adaptacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak zrobic ta adaptacje ? jak przypisac lampki do modułu zeby sie swieciły

moduł to 8E0 959 433 AS

pomoze ktos ?

znalazlem cos takiego

cytuje kolege bart-s

- pakiet oświetlenie przestrzeni stóp (jeśli nie mamy dodatkowych lampek, nie oznacza to że nasz moduł ich nie obsługuje. Dlatego VAG-ujemy moduł komfortu - 46 Convenience, wchodzimy w adaptację i na kanale 61 próbujemy zapisać wartość 2 przy pomocy przycisku SAVE. Ponownie wchodzimy do adaptacji - jeszcze raz kanał 61 i tym razem za pomocą przycisku READ sprawdzamy czy wartość 2 została zapisana. Jeśli się nie zapisze - komfort nie obsłuży dodatkowego oświetlenia).

niestety u mnie ta wartosc nie wchodzi znaczy sie ze lipa chyba? ten moduł nie obsługuje podswietlenie przestrzeni nóg ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AS nie obsługuje. Musisz zmienić moduł komfortu

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co zyskuje dodatkowo jak zmienie ten moduł ? cos jesl lepszego czy tylko te lampki ? bo lampki to podepne sobie chyba pod te ostrzegawcze w drzwiach . mysle ze bedzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alarm, spryskiwacze.

Żeby podpiąć pod lampki drzwi musisz do każdych drzwi ciągnąć po jednym kablu, tutaj nie ma fizycznego włącznika drzwiowego tym steruje CAN

A i tak nie będzie działało jak w oryginale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...