Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błędy w klimatroniku jak się rozgrzeje silnik to rozssprzęgla sprężarkę


pupilczesia

Rekomendowane odpowiedzi

POMOCY

B_dy_klimy_audi_a4_b5_1_9_tdi_AFN.jpg

---------- Post dopisany 14-07-2014 at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany 12-07-2014 at 13:46 ----------

Dzisiaj sprawdziłem jak po sznurku czy nie ginie napięcie załączające sprzęgło kilmy okazało się że zanika sygnał sterujący (masą) przekaźnik 267

mam pytanie co steruje tym przekaźnikiem czy są jakieś czujniki zbyt wysokiego ciśnienia bądź temperatury czynnika chłodzącego i gdzie ich szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłaczenie sprzęgła może być spowodowane zbyt wysokim ciśnieniem czynnika w układzie. Czy włączaja ci sie wentylatory przy chłodnicy? Może klima jest przeładowana, lub skraplacz mocno zabrudzony i nie oddaje ciepła..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem podobnie jak ty pojechałem do kumpla od klimy efekt taki że wszystko z ciśnieniem jest ok

wymieniłem także czujnik ciśnienia ten wkręcony w chłodnicę klimy

dalej się wyłącza czy jest jeszcze jakiś czujnik do klimy? dokonałem próby połączyłem piny 1i 2 oraz 3i4 te od czujnika 12 załącza klimę 34 2 bieg wentylatora

po po pewnym czasie sprężarka się rozłączyła czyli musi byc jeszcze coś co wpływa na pracę bo sprawdziłem jak podałem masę na przekaźnik sterujący to sprężarka się załączyła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...