Treść opublikowana przez pupilczesia
-
Błędy w klimatroniku jak się rozgrzeje silnik to rozssprzęgla sprężarkę
Pomyślałem podobnie jak ty pojechałem do kumpla od klimy efekt taki że wszystko z ciśnieniem jest ok wymieniłem także czujnik ciśnienia ten wkręcony w chłodnicę klimy dalej się wyłącza czy jest jeszcze jakiś czujnik do klimy? dokonałem próby połączyłem piny 1i 2 oraz 3i4 te od czujnika 12 załącza klimę 34 2 bieg wentylatora po po pewnym czasie sprężarka się rozłączyła czyli musi byc jeszcze coś co wpływa na pracę bo sprawdziłem jak podałem masę na przekaźnik sterujący to sprężarka się załączyła
-
Błędy w klimatroniku jak się rozgrzeje silnik to rozssprzęgla sprężarkę
POMOCY ---------- Post dopisany 14-07-2014 at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany 12-07-2014 at 13:46 ---------- Dzisiaj sprawdziłem jak po sznurku czy nie ginie napięcie załączające sprzęgło kilmy okazało się że zanika sygnał sterujący (masą) przekaźnik 267 mam pytanie co steruje tym przekaźnikiem czy są jakieś czujniki zbyt wysokiego ciśnienia bądź temperatury czynnika chłodzącego i gdzie ich szukać?
-
Prośba o analizę logów - strasznie kopci na czarno przy butowaniu
Ok dzięki za szybką analizę sprawdzę ten układ podciśnienia Auto samo przestało kopcić podczas robienia logów, po pierwszym przegonieniu na trzecim biegu sam nie wiem co to było a zatankowałem też tą lepszą ropę na orlenie ,a może zacina sie EGR chyba porozkręcam dolot i wszystko pięknie wyczyszczę. Jeszcze jedno pytanko co z ta dawką paliwa i kątem wtrysku bo w tdi timing prawie przy górnej czerwonej lini, dawkę ustawić lepiej na pompie czy w vagu?
-
Prośba o analizę logów - strasznie kopci na czarno przy butowaniu
Dynamiczne Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 008 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Prośba o analizę logów - strasznie kopci na czarno przy butowaniu
Witam szanownych kolegów mam kolejny problem rok było ok Auto jest po wymianie płynów , oleju ,filtrów w lutym uszczelniano mi pompę wtryskową objaw jest taki jak daje buta strasznie kopci na czarno normalnie czarna smuga co to może być liczę na pomoc na razie zrobiłem logi statyczne i bs statyczne Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 014 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM B/S Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM wieczorem postaram sie zrobić dynamiczne
-
Proszę o analizę logów
Link nie działa:shock3:
-
Proszę o analizę logów
Czytałem o tym czyszczeniu dzisiaj odkręcę przepływkę i wyczyszczę według opisu i filmu zobaczymy co się będzie działo. Jeszcze raz dzięki za zainteresowanie moim tematem. Pozdro ---------- Post dopisany at 06:56 ---------- Poprzedni post napisany at 06:56 ---------- Przepływka wymontowana okazało się że o jakiś zamiennik magnetimoreli AMM19612 była czysta na wszelki wypadek przeczyszczona sprayem , jest pewien problem dzwoniłem do sklepu i powiedzieli mi że orginalnych do mojego AFN-a jest 6 modeli musze im podać numer oryginalnej części a ja nie wiem jaka przepływka była oryginanie ? Jeszcze zrobie logi czyszczeniu ale nie mam wielkich oczekiwań że, cos się zmieni.
-
Proszę o analizę logów
Kolego Sztomel dziękuję że znalazłeś czas na ocenę ! Co radzisz przepływkę wymienić ? A kąt ustawiać bo chyba w granicach odchylenia się mieści? ---------- Post dopisany at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany at 17:35 ---------- Kolego Sztomel dziękuję że znalazłeś czas na ocenę ! Co radzisz przepływkę wymienić ? A kąt ustawiać bo chyba w granicach odchylenia się mieści?
-
Problem z diagnostyką za pomocą interfejsu VAG/Galletto 1260
Potraktowałeś mnie bardzo ostro na stronie zajrzyj na www.obd2.pl i zobacz ile co kosztuje a następnie możesz się wymądrzać spokojnie Panowie bo skonczy się to zamknieciem tematu/Przemo
-
Proszę o analizę logów
Statyczne Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/j.sobucki_84931.html Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/j.sobucki_84932.html Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/j.sobucki_84933.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/j.sobucki_84934.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/j.sobucki_84935.html Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/j.sobucki_84936.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/j.sobucki_84937.html BS Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/j.sobucki_84938.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/j.sobucki_84939.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/j.sobucki_84940.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/j.sobucki_84941.html Dynamiczne Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/j.sobucki_84955.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/j.sobucki_84956.html Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/j.sobucki_84957.html Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/j.sobucki_84958.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/j.sobucki_84959.html Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/j.sobucki_84960.html
-
Problem z diagnostyką za pomocą interfejsu VAG/Galletto 1260
Problem w tym że nie zapłaciłeś za program, polski vag jest w wersji dla użytkownika domowego !
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Od dawna przeglądam to forum teraz postanowiłem się zarejestrować !!!