Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Padł licznik :-(


YATES

Rekomendowane odpowiedzi

Niewiem czy już szukać nowego licznika czy jeszcze da się coś z tym zrobić.Może miał ktoś podobny problem i podzieli się ze mną jak go rozwiązał.Mój problem jest następujący-jak było lato,jesień licznik wraz z podświetleniem działał bez zarzutu.Problem zaczął się od pierwszych mrozów.Jak odpalam autko to licznik wraz z podświetleniem całkowicie nie działa-wszystkie wskazówki są na zero.Po przejechaniu 10-15 km ( w zależności od zewnętrznej temperatury powietrza ) ,kiedy auto jest już rozgrzane licznik zaczyna migać,wskażnik prędkości i obrotomierza skacze góra-dół,a następnie po 2-3 minutach zaczyna chodzić jak należy.Byłem już u elektryka,przelutował mi wszystkie łączenia i nic to nie dało.Powiedział,że padł jakiś układ scalony i trzeba poszukać nowego licznika.Bardzo proszę o jakieś porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie szybciej i pewniej jak znajdziesz drugie zegary.. w większości przypadków nieopłaca się ich naprawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a takie zegary mozna zalatwic za jakies 150-200zł

TDi po lifcie nawet z połową FIS'a i sprawne za 150zł - bez jaj, daj namiary to chetnie kupię kilka szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej spodziewałbym się wydatku rzędu 400-500zł plus oczywiście praca elektryka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedyś podobny problem, niestety skończyło się na wymianie, choć próbowałem najpierw naprawiać, na nic . Kapucha z kieszeni poleciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile Cię to kosztowało ?? Mnie narazie elektryk za 3 dni roboty nie wziął ani grosza,bo stwierdził,że jak nie naprawił to nic nie weżmie.Za 2 dni oddaję moją Audiczkę do innych podobno bardzo dobrych fachowców.Powiedzieli mi,że mieli ostatnio taki przypadek i uporali się z tym w ciągu dwóch dni.Jestem jeszcze dobrej myśli.

[ Dodano: 05-02-2007, 16:36 ]

Dziś odebrałem moje Audi od drugiego elektryka i licznik nadal nie chodzi.Chyba poczekam aż się ociepli,bo dziś w słoneczku w temp. około 9 stopni licznik zaczął dobrze chodzić już po przejechaniu 1km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...