Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] Błąd AIRBAG


efcio

Rekomendowane odpowiedzi

witam kolegow :naughty: panowie mam takie pytanko. Jakies 4 mies temu zapalila mi sie kontrolka od poduszki. Szczerze nie mialem zbytnio czasu zeby podjechac na jakiegos vaga i tak sie turlalem ze swiecidelkiem na desce :evil: az tu nagle odpalam dzis samochod i przezylem szok :shocked: kontrolka zgasla... oczywiscie ku mojemu zdziwieniu, bo z tego co wiem blad ten nie kasuje sie sam. Spotkaliscie sie z czyms takim? pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ci nie łączy wtyczka od poduszki albo od napinacza któregoś z przodu to się będzie świeciło na desce, wystarczy że obwód się zamknie i wtedy zgaśnie lampka na desce,

nie gaśnie airbag na desce tylko wtedy kiedy sterownik wystrzelił poduszkę i ma zapisany DATA CRASH w sobie i to trzeba wykasować VAGiem

ja to sprawdzałem w ten sposób że podłączałem przy włączonym zapłonie wtyczki do pasów bezpieczeństwa i doszedłem do tego że jedna z nich nie łączy bo jak poruszałem to gasła lampka w zegarach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jesteś w błędzie airbag po zapisaniu błędu typu rozłączony air bag czy niedziałający napinacz nie wyłączy sam kontrolki, dopóki nie podłączysz vaga i nie skasujesz błędu. Taka jest procedura, kontrolka pewnie zgasła bo się żaróweczka przepaliła :rolleyes: pzdr

ps. crash data to inna bajka i za pomocą vaga jej nie wykasujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepne sie pod temat,bo u mnie podobna historia,wymienialem maglownice,i po odebraniu auta zobaczylem ze swieci sie kontrolka AIR BAGA,wrocilem i pokazalemto gosciowi,podłączyl sie pod komputer i wyszlo ze jest jakis problem,jak wymieniali maglownice dlubali pod kokpitem,cos mogli przeoczyc ? moze sama zgasnie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jesteś w błędzie airbag po zapisaniu błędu typu rozłączony air bag czy niedziałający napinacz nie wyłączy sam kontrolki, dopóki nie podłączysz vaga i nie skasujesz błędu. Taka jest procedura, kontrolka pewnie zgasła bo się żaróweczka przepaliła :rolleyes: pzdr

ps. crash data to inna bajka i za pomocą vaga jej nie wykasujesz.

zaroweczka sie nie spalila bo normalnie gasnie po przekreceniu zaplonu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw na vaga ludzie zobaczyć co za błąd jest dopiero coś osądzać. Może byc wszystko wypięty przewód itp zapnij vaga :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...