Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Łącznik elastyczny [plecionka]


Eljot

Rekomendowane odpowiedzi

Puściły spawy od plecionki. Jest możliwość pospawania tego na samochodzie, poradźcie jak spawać: elektrycznie czy gazowo. Lepiej by chyba było elektrycznie migomatem, ale obawiam się czy takie spawanie nie uszkodzi mi coś z elektroniki. Czy rozłączenie akumulatora jest wystarczającym zabezpieczeniem, czy jeszcze coś trzeba zrobić. No i później jak podłączę akumulator należy wykonać jakieś adaptacje, jeżeli tak to jakie i jak to zrobić. Bardzo proszę o szybką odpowiedź. Pilny wyjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do wymiany plecionki, już zamówiłem na allegro plecionkę i obejmę,ale to się wiążę z czasem. Spawanie jest tylko doraźne wynikające z pilnego wyjazdu. Proszę o odpowiedź na moje pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli miałbym doraźnie spawac to dałbym sobie spokój , ja u siebie tez mam popękaną , auto troche pierdzi ale nic poza tym sie nie dzieje, nie mam czasu poprostu tego zrobic a tez zabieram sie z pół roku za to. a co ci przeszkadza w tym ze spawy nie trzymają ?? dzwiek ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk też, bo okropnie burczy, ale najgorsze jest to że rura z katalizatorem może w czasie jazdy wysunąć się z plecionki, bo wchodzi w nią tylko około 5mm. Cały ten element wydechu wisi z przodu na kolektorze i dopiero pierwsze mocowanie jest na środkowym tłumiku. Gdyby w czasie jazdy się wysunęło to masakra, tracę pół wydechu no i szkody w podwoziu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha , no to inna sprawa. podjedz gdzies gdzie robia tłumiki to na gwałt ci powinni zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...