Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 97 beta na alpina

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam orginalnie ma AUDI BETA + cztery głośniki na przodzie. Fajnie gra ale kaseta i nie bardzo mam ochotę się cofać.

Ze starego auta zostało mi ALPINE CDE-9848RB wyposażone w złącze ISO.

Teraz pytanko w jakie elementy muszę się zaopatrzyć aby zamontować je w miejsce orginalnego.

Wiem już o redukcjach wielkości ale jak z podłączeniem elektrycznym. Muszę ciąć kabelki czy za parę złotych można kupić jakać przejsciowkę.

Pozdro

YATER!

Opublikowano

z tego co mi wiadomo to chyba tylko plug & play

Opublikowano

U mnie po plug było tylko play w głośnikach w przednich drzwiach.

Żeby tylkne zagrały potrzebne było rezanko, ale nie wiem co dokładnie bo macher się nie przyznał.

Opublikowano
  • Autor

No to będzie całkiem nieźle. Tyłu narazie nie mam, muszę obcykać którędy dać instalację i co muszę wyciąć aby umieścić głośniki w tylnej półce.

Jednak przedemną jeszcze rejestracja i parę innych drobiazgów.

Ale brakuje mi trochę RDS gdyż się jakoś przyzwyczaiłem :diabel:

Opublikowano

Kup przejsciowke ISO -> Alpine i z tylem jest jakis mix, nie pamietam jak to bylo, bo fabrycznej instalacji juz dawno nie mam, musisz rozbebeszyc kostke i szukac kolejno przodu i tylu.

Opublikowano

Kostke iso alpine nie jest wcale łatwo dostac ,chyba ze od kogos,gdzies... w alpine mowia ze nie wydaja jak sie nie ma papierow na radio. A swoja droga ,zeby tył działał trzeba kupic przejsciowke albo obciac i skleic tu i tam

Trzeba miec czincze co sie wpina do alpiny i połączyć je z brązowa kostka(chyba) ktora sie wyciagnie z fabrycznego radia ,taka oto filozofia. No i potrzebne sa jeszcze zaslepki po bokach zeny szpar nie było,łatwo je kupic...

Opublikowano
  • Autor

Hmmm

To w końcu jak to,

Moje radyjko ma złącze ISO to po co mi jeszcze przejściówka, no chba,że do bety dochodzi coś innego niż ISO?

No nic przekonam się jak wyciągnę to ustrojstwo z samochodu, niestety za dwa tygodnie bo muszę udać się do Niemiec na szkolenie .

Jak ja wytrzymam tyle czasu bez nowego nabytku :galy:

Opublikowano

Do delty wchodzi chyba 3 kostki ,zasilanie,glos przod i glos tyl,a alpine ma 2 gniazda i zs tyłu ma 2 chinche na subwofer i to trzeba podl,jak pisałem z jedna z kostek.

Opublikowano
  • Autor
Do delty

No ale ja mam BETA nie DELTA

Opublikowano

A ja miałem gamme,a patrzyłes ile masz kostek z tyłu radia?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.