Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Proszę o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem z moją suczką gdyż brak jej mocy jest to 110 konna bestia która po naciśnięciu gazu idzie jak staruszka. Autko jest po zmianie oleju oraz filtrów, wszystkie wężyki z podciśnienia wymienione, turbo po czyszczeniu (robiłem to sam wszystko było na błysk, kierowniczki chodziły leciutko ). Wydaję mi się że problemem może być sztanga która jest źle ustawiona gdyż teraz po korektach auto idzie mocniej bądź wolniej zależy jak przykręcę śrubkę (staram się wyregulować jak do najlepszych efektów ) oto wysztkie logi jakie zrobiłem są to statyczne oraz BS Dynamiczne zrobię dopiero jutro bądź może dzisiaj wieczorem.

000 S - Log (0 - 000)

001 S - Log (0 - 001)

002 S - Log (0 - 002)

003 S - Log (0 - 003)

008 S - Log (0 - 008)

010 S - Log (0 - 010)

011 S - Log (0 - 011)

003 BS - Log (0 - 003)

004 BS - Log (0 - 004)

011BS - Log (0 - 011)

jak coś pominąłem to dorobię z góry dziękuje

Opublikowano

albo masz coś przytkane albo coś z egr-em sie dzieje,sprawdz dolot czy nie masz zapchany syfem

Opublikowano
  • Autor

dolot znaczy chodzi Ci o wężyk od N18 do EGR?

Opublikowano

kolektor dolotowy

Opublikowano

Piszesz ze może byc sztanga zle wyregulowana a nie wrzucasz logów dynamiczny ch wrzuc zobaczymy a silnikiem ci nie rzuca czasek na wolnych obrotach

Opublikowano
  • Autor

to logi wszystkich grup po wymianie zaworków.

000 - S - Log (0 - 000)

001 - S - Log (0 - 001)

003 - S - Log (0 - 003)

004 - S - Log (0 - 004)

010 - S - Log (0 - 010)

011 - S - Log (0 - 011)

BS:

000 - BS - Log (0 - 000)

003 - BS - Log (0 - 003)

011 - BS - Log (0 - 011)

Dynamiczne:

000 - D - Log (0 - 000)

001 - D - Log (0 - 001)

przy robieniu pozostałych grup zaczął wpadać w tryb awaryjny....

003 - D - Log (0 - 003)

008 - D - Log (0 - 008)

010 - D - Log (0 - 010)

011 - D - Log (0 - 011)

Opublikowano

Dwie rzeczy nie założyłęś odwrotnie pierścienia stertującego łopatkami ,następnie sprawdz wężyk który idzie mapsensora w ecu czy nie jest zaolejony widząc po roczniku to map sensor masz jeszcze w ecu i jest przełodowanie w tej chwile jest takie zachowanie jakby łopatki w turbo nie pracowały w pełnym zakresie

Opublikowano
  • Autor

nie jest zaolejony, czy nie założyłem odwrotnie teraz sam się zaczynam nad tym zastanawiać, lecz składałem i rozkładałem wg zdjęć więc wydaję mi się że jest w porządku. zastanawiam się jeszcze czy gruszka nie jest uszkodzona gdyż raz ciągnie do góry mocniej raz słabiej pomimo że podciśnienie się nie zmienia. co do łopatek chodzą tak delikatnie że nie używam nawet siły by je przesuwać.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Koledzy kolega ma problem z doładowanie 1.9 tdi afn sharan na chipie puszcza czarnego dyma. kirownica rusza sie.

http://vaglog.pl/log_188052.html

Edytowane przez bozmek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.