Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bozmek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam kupiłem b7 po przekładce z 2.0 bpw na avg słynne 1.9 na pompie wie ktoś może jak ogarnąć tempomat by działał na sterowniku 012?
  2. http://vaglog.pl/log-011_003_1cN9K.html Witam moze ktoś to obczaic bo dziwnie trzyma wysokie doladowanie do 3 tys
  3. bozmek odpowiedział(a) na tommm temat w 1.9TDI
    Niech Ci poda jaka dawka jest ustawiona jaki Kat wtrysku w BS.
  4. Szukaj koła z audi 80 do tego sprząglo luka i bd śmigał kolega załozyl do a4 z 2000 i roznica jest jak zdusisz do 1400 wtedy czuc delikatnie drgania.
  5. bozmek odpowiedział(a) na Dawidepd temat w 1.9TDI
    Byc może odma ci puszcza przy bloku często tam poci
  6. Kolega ma w A4 b5 1.9 TDI AHH turbina AWX 1.35 bar i jedno-mas z 80 klei sprzegło valeo.
  7. Witam audi a4b5 lift 99r świeciły się 2 kierunki na raz po wymianie przerywacza w piątek było ok dziś znowu taka sama sytuacja pomoże ktoś?
  8. bozmek odpowiedział(a) na DieselB5 temat w 1.9TDI
    Nie równo pracuje i dym z tyłu siwy leci szczególnie na zimnym silniku się tak robi?
  9. Witam koledzy pompa wody do 1.9 tdi AHH jest inna jak w afn? cos takiego tam idzie http://autowanda.pl/?page=catalog/product&cat[cat]=35c37065&cat[cmf]=2ea&cat[cmo]=3e2&cat[cve]=14ef&cat[art]=217ac&cat[atg]=34510b&offset=0&sort=1
  10. A pod filtrem oleju nie masz 2 czujnika?
  11. A ja obstawiam czujnik wysokiego ciśnienia oleju i dlatego święci powyżej 2 tys obr
  12. http://vaglog.pl/log_244439.html 1.9 Tdi AHH turnina z AWX nowy n75
  13. bozmek odpowiedział(a) na bozmek temat w 1.9TDI
    Nowy zaworek n75 i turbina AWX idealna http://vaglog.pl/log_244439.html
  14. bozmek odpowiedział(a) na bozmek temat w 1.9TDI
    Tak czuc ssanie i po załozeniu wogole geometria ładnie pracowała gora dol tylko podczas jazdy to co widac w logach trzyma poza granicami caly czas bije na full tak by n75 kierownicami zle sterował tak mi sie wydaje
  15. bozmek odpowiedział(a) na bozmek temat w 1.9TDI
    Ja obstawian ze n75 nie steruje dobrze lopatkami w turbinie bo trzyma caly czas full

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.