-
Jak uruchomić tempomat po swapie z 2.0 na 1.9 afn
Witam kupiłem b7 po przekładce z 2.0 bpw na avg słynne 1.9 na pompie wie ktoś może jak ogarnąć tempomat by działał na sterowniku 012?
-
[B5 AFN] Bląd 17958 - czasami wpada w tryb awaryjny
http://vaglog.pl/log-011_003_1cN9K.html Witam moze ktoś to obczaic bo dziwnie trzyma wysokie doladowanie do 3 tys
-
Problem po wymianie silnika AFN
Niech Ci poda jaka dawka jest ustawiona jaki Kat wtrysku w BS.
-
Dobranie sprzęgła i zamachu do AFN
Szukaj koła z audi 80 do tego sprząglo luka i bd śmigał kolega załozyl do a4 z 2000 i roznica jest jak zdusisz do 1400 wtedy czuc delikatnie drgania.
-
Ucieka olej
Byc może odma ci puszcza przy bloku często tam poci
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
Kolega ma w A4 b5 1.9 TDI AHH turbina AWX 1.35 bar i jedno-mas z 80 klei sprzegło valeo.
-
[B5] Kierunkowskaz się zawiesza.
Witam audi a4b5 lift 99r świeciły się 2 kierunki na raz po wymianie przerywacza w piątek było ok dziś znowu taka sama sytuacja pomoże ktoś?
-
Nierówna praca silnika.
Nie równo pracuje i dym z tyłu siwy leci szczególnie na zimnym silniku się tak robi?
-
EDIT: Uszkodzona pompa wody, jak najszybciej wymienić?
Witam koledzy pompa wody do 1.9 tdi AHH jest inna jak w afn? cos takiego tam idzie http://autowanda.pl/?page=catalog/product&cat[cat]=35c37065&cat[cmf]=2ea&cat[cmo]=3e2&cat[cve]=14ef&cat[art]=217ac&cat[atg]=34510b&offset=0&sort=1
-
Zapalająca się kontrolka oleju na wyższych obrotach 1,9TDI 1Z
A pod filtrem oleju nie masz 2 czujnika?
-
Zapalająca się kontrolka oleju na wyższych obrotach 1,9TDI 1Z
A ja obstawiam czujnik wysokiego ciśnienia oleju i dlatego święci powyżej 2 tys obr
-
Proszę o analizę logów 1.9 TDI AFN
http://vaglog.pl/log_244439.html 1.9 Tdi AHH turnina z AWX nowy n75
-
Turbina do silnika AHH
Nowy zaworek n75 i turbina AWX idealna http://vaglog.pl/log_244439.html
-
Turbina do silnika AHH
Tak czuc ssanie i po załozeniu wogole geometria ładnie pracowała gora dol tylko podczas jazdy to co widac w logach trzyma poza granicami caly czas bije na full tak by n75 kierownicami zle sterował tak mi sie wydaje
-
Turbina do silnika AHH
Ja obstawian ze n75 nie steruje dobrze lopatkami w turbinie bo trzyma caly czas full
bozmek
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta