Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Trasa Katowice Jarosławiec. Którędy jechać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Za tydzień jadę do Jarosława z katowic i p odpowiedzcie jaka trasę wybrać. Na pewno pojadę A1 a potem navi pokazuje mi trzy różne opcje. Doradzi ktoś ?

Opublikowano

Jak już jedziesz A1,to S6 w 6-óstkę i w Sławnie drugim zjazdem na Jarosławiec.innej trasy nie polecam.

Opublikowano

Nie drugim zjazdem tylko zaraz za Warszkowem przed stacja paliw w prawo. Potem prosto do Sławna i dalej będzie drogowskaz na Jarosławiec.

---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

Aaaaa i nie jedz przez Gdynię tylko z obwodnicy 3-m3-miasta na Chwaszczyno a potem na Wejherowo.

Ominiesz ten cały zgiełk ktory wali na półwysep.

Opublikowano

Chodziło mi właśnie o zjazd przed Oktanem.

Przez Chwaszczyno będzie szybciej w największym nasileniu ruchu.

Najlepiej zaplanować tak trasę,żeby być w Gdyni wcześnie rano w okolicy 5tej,to lecisz elegancko.

Jeśli wypadanie w dzień,a chciał by ominąć całkowicie korki,to może zjechać z A1 na Skórcz lub zjazdem Pelplin na Starogargard i dalej na Kościerzynę dw214 Łeba w Gowidlinie w lewo kierunek Słupsk dw 211 na Czarną Dąbrówkę,aż do Szóstki,to wyjedzie przed Oktanem na Domaradz przed samą obwodnicą Słupska. :wink:

Opublikowano

Juz lepiej z Koscierzyny na Bytow, potem w Suchorzu na Sławno i jesteś w Warszkowie.

Opublikowano

Kiedyś się tak jeździło,ale od kiedy naprawili droge z czarnej do szóstki,to 211ka jest spokojniej i szybciej :wink:

Osobiscie i tak lecial bym gora w poranno/wieczornej porze

Opublikowano

z tym że z Kościerzyny do Czarnej masz g.... nie drogę

Opublikowano

jak w dzień to bokiem od 3miasta bo sporo wali do Władka i Łeby

ja ostatnio miałem stać za Lęborkiem bo Tir w rowie

byłem dużym autem to bokiem przez las poleciałem, a ci dalej stali

CB i mapy google sie przydały

Opublikowano
  • Autor

Wielkie dzięki za podpowiedzi. Dodam że będę jechał w nocy wiec ruchu raczej nie będzie. Wiec jak a1 do końca i potem s6 ?

---------- Post dopisany 28-07-2014 at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany 27-07-2014 at 22:53 ----------

A jakbym jechal do konca do gdyni potem rumia, wejcherowo, lebork, slupsk, do slawna i potem na jaroslawiec

?

Opublikowano

Jak jedziesz w nocy to ok ale od 7 rano na trasie Gdynia-Wejherowo jest przeyebane. Jechalem dzisiaj rano to był kołchoz.

Opublikowano
  • Autor

A znowu automapa i navi expert pokazuja mi najszybsza trase, ze za Warlubie odbic w lewo i jechac przez Skorcz, Zblewo, Koscierzyna, bytow i Slawno.

Jak myslicie dobrze chce mnie poprowadzic ?

Opublikowano

Przeciez tak Ci ju pisałem

Opublikowano
  • Autor

Jechałem A1 do końca potem na Słupsk aż do Sławna i powiem wam że bardzo fajnie się jechało. Z Katowic zajęło mi to 8 godzin.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.