Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Trasa Katowice Jarosławiec. Którędy jechać ?


armando

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Za tydzień jadę do Jarosława z katowic i p odpowiedzcie jaka trasę wybrać. Na pewno pojadę A1 a potem navi pokazuje mi trzy różne opcje. Doradzi ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już jedziesz A1,to S6 w 6-óstkę i w Sławnie drugim zjazdem na Jarosławiec.innej trasy nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie drugim zjazdem tylko zaraz za Warszkowem przed stacja paliw w prawo. Potem prosto do Sławna i dalej będzie drogowskaz na Jarosławiec.

---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

Aaaaa i nie jedz przez Gdynię tylko z obwodnicy 3-m3-miasta na Chwaszczyno a potem na Wejherowo.

Ominiesz ten cały zgiełk ktory wali na półwysep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi właśnie o zjazd przed Oktanem.

Przez Chwaszczyno będzie szybciej w największym nasileniu ruchu.

Najlepiej zaplanować tak trasę,żeby być w Gdyni wcześnie rano w okolicy 5tej,to lecisz elegancko.

Jeśli wypadanie w dzień,a chciał by ominąć całkowicie korki,to może zjechać z A1 na Skórcz lub zjazdem Pelplin na Starogargard i dalej na Kościerzynę dw214 Łeba w Gowidlinie w lewo kierunek Słupsk dw 211 na Czarną Dąbrówkę,aż do Szóstki,to wyjedzie przed Oktanem na Domaradz przed samą obwodnicą Słupska. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz lepiej z Koscierzyny na Bytow, potem w Suchorzu na Sławno i jesteś w Warszkowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś się tak jeździło,ale od kiedy naprawili droge z czarnej do szóstki,to 211ka jest spokojniej i szybciej :wink:

Osobiscie i tak lecial bym gora w poranno/wieczornej porze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym że z Kościerzyny do Czarnej masz g.... nie drogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w dzień to bokiem od 3miasta bo sporo wali do Władka i Łeby

ja ostatnio miałem stać za Lęborkiem bo Tir w rowie

byłem dużym autem to bokiem przez las poleciałem, a ci dalej stali

CB i mapy google sie przydały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za podpowiedzi. Dodam że będę jechał w nocy wiec ruchu raczej nie będzie. Wiec jak a1 do końca i potem s6 ?

---------- Post dopisany 28-07-2014 at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany 27-07-2014 at 22:53 ----------

A jakbym jechal do konca do gdyni potem rumia, wejcherowo, lebork, slupsk, do slawna i potem na jaroslawiec

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jedziesz w nocy to ok ale od 7 rano na trasie Gdynia-Wejherowo jest przeyebane. Jechalem dzisiaj rano to był kołchoz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znowu automapa i navi expert pokazuja mi najszybsza trase, ze za Warlubie odbic w lewo i jechac przez Skorcz, Zblewo, Koscierzyna, bytow i Slawno.

Jak myslicie dobrze chce mnie poprowadzic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez tak Ci ju pisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem A1 do końca potem na Słupsk aż do Sławna i powiem wam że bardzo fajnie się jechało. Z Katowic zajęło mi to 8 godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...