Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podmiana AEB na AGU

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Problem polega na tym że pada mi mój AEB i mam w dobrej cenie AGU. I mam pytanie do kolegów czy Agu podejdzie do mnie bez zbędnego przerabiania ?

I czy różnica polega jedynie na tym że jeden jest montowany wzdłużnie a drugi poprzecznie ?

Z góry dziękuje za info

Opublikowano

Poprzecznego będzie ciężko wrzucić :kwasny: szukaj jakiegoś anb/apu/awt ze względu na nowszą elektronikę. Co dokładnie pada, ze nie opłaca się remontować? kupując używkę też sporo ryzykujesz.

Opublikowano
  • Autor

Nie opłaca się go remontować. Ile wydam 1500-2000 ?A co dokładnie pada?Sam nie wiem ale mam ubytki oleju i płynu oraz słabą kompresje.

Opublikowano

Nie opłaca się go remontować. Ile wydam 1500-2000 ?A co dokładnie pada?Sam nie wiem ale mam ubytki oleju i płynu oraz słabą kompresje.

Wydaj 2 tys. i masz pewny motor, kupisz używkę i może być zonk.

Opublikowano

Nie opłaca się go remontować. Ile wydam 1500-2000 ?A co dokładnie pada?Sam nie wiem ale mam ubytki oleju i płynu oraz słabą kompresje.

Wydaj 2 tys. i masz pewny motor, kupisz używkę i może być zonk.

To wszystko zależy czy auto odda do ogarniętego mechanika (a z takimi jest problem), czy trafi na wymieniacza części. Bo jeśli będzie to ten drugi wariant to może wydać i 3tyś zł a silnik nie będzie w o wiele lepszej formie.

Być może to tylko uszczelka głowicy. Kompresja jest słaba na wszystkich cylindrach czy tylko na jednym?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie opłaca się go remontować. Ile wydam 1500-2000 ?A co dokładnie pada?Sam nie wiem ale mam ubytki oleju i płynu oraz słabą kompresje.

Wydaj 2 tys. i masz pewny motor, kupisz używkę i może być zonk.

To wszystko zależy czy auto odda do ogarniętego mechanika (a z takimi jest problem), czy trafi na wymieniacza części. Bo jeśli będzie to ten drugi wariant to może wydać i 3tyś zł a silnik nie będzie w o wiele lepszej formie.

Być może to tylko uszczelka głowicy. Kompresja jest słaba na wszystkich cylindrach czy tylko na jednym?

Od czego są koledzy z forum? Na pewno polecą dobrego mechanika, ja mogę polecić w Cz-wie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.