Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rns E Led Wizualizacja Parktronic Seat Exeo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam
Mam seata EXEO 2010 z nawi LED z 2010roku...
Niby zrobiłem kodowanie. W module 10 oraz nawi 37. I niestety nie pojawia sie wizualizacja.

Moduł 10 parking to:
Adres 10: Asyst.park./kierow. (J446) Plik etykiet: 3C8-919-475.clb
Oznaczenie elementu SW: 3R0 919 475 A HW: 3R0 919 475 A
Komponent: PARKHILFE 8K H07 0004

Zakodowałem go na kod: 110002 a było 010002

Następnie nawigacja 37:
Adres 37: Nawigacja Plik etykiet: 8E0-035-192-RNSE.lbl
Oznaczenie elementu SW: 3R0 035 192 HW: 3R0 035 192
Komponent: RNS-E PU EU H05 0220

Zakodowałem na 0339755 a było 0319755.


Czy coś jeszcze muszę zakodować ?

Opublikowano
  • Autor

No mam była opcja do zakodowania.

to zrobiłem: Zakodowałem na kod: 110002 a było 010002

czyli pierwsza 1 oznaczała u mnie z podpowiedzi VCDS ze to visualizacja...

Opublikowano
  • Autor

Tzn wyłaczyłem stacyjkę...

Bo jak inaczej zrobić restart ?

Opublikowano
  • Autor

Oki skoczę zaraz do auta i sprawdzę...i napiszę.

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

Zrobilem reset kablem i klawiszami i niestety nic. Czujniki pikaja a na radiu mam obraz radia dalej...

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale co wychodzi na to że mój sterownik parkowania nie obsługuje wizualizacji na RNS-E...?

Dziwi mnie że opcja do zakodowania jest a nie działa ?

Opublikowano
  • Autor

Ale w nawigacji czy parktroniku ?

---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ----------

I jak zrobie takie kodowanie to nic nie zepsuje w sensie bede mial dalej komunikacje z urzadzeniem i wroce do tego co mam...?

Więc zrobiłem taki kodowanie w nawi i lipa. Bo pojawiło się logo startowe w nawi AUDI i wizualizacja nadal nie jest wyświetlana. Jak wróciłem do poprzedniego kodowania to nadal logo startowe było AUDI zamiast SEAT. Nie wiem jak teraz mam sobie przywrócić logo SEATA... :( Trochę wpakowałem się z tym kodowaniem...

Na obecna chwilę uwaliłem i tak nawi. Mam chińskie napisy bo chciałem wgrać niby PL MENU z neta i niby wgrywało ale po restarcie nawi już nie działa tylko chińskie napisy i SET ORIGINAL CD ROM. Ale włożenie oryginalnej mapy nie pomaga. Wiem że w Krakowie naprawiają takie coś. Ale nie wiem czy zrobią mi też logo SEAT :( Może macie pomysły na to logo oraz wizualizacje parktronic?

Opublikowano
  • Autor

No tak zrobiłem.

Ale przez zakodowanie 0239755 nie mogłem wrócić też do loga startowego SEAT :(

Opublikowano

0239755 - to jest kodowanie do A3 , a tam była fabryczna wizualizacja dlatego trzeba metoda prób i błedów bawic sie VCDS .

Opublikowano
  • Autor

no ale mimo zakodowania też nie zadziałało...

A da się wrócić do loga SEAT jakoś mimo iż zakodowałem na kod jaki był... ? Nie mam pojęcia czemu nie działa ta wizualizacja mimo iż w radiu i sterowniku parktronic zakodowałem te opcje i były one dostępne...

Opublikowano

A może po prostu wizualizacja w Exeo nie będzie działać bez dodatkowego modułu? Widziałem filmiki że udało się komuś w a4 uruchomić wizualizację, ale miał dodatkowy moduł, tzw. gateway. Exeo ma taką samą instalację jak b7?

Opublikowano

A może po prostu wizualizacja w Exeo nie będzie działać bez dodatkowego modułu? Widziałem filmiki że udało się komuś w a4 uruchomić wizualizację, ale miał dodatkowy moduł, tzw. gateway. Exeo ma taką samą instalację jak b7?

Tez mi sie tak wydaje :)

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem czy taka sama jak b7. Jak to sprawdzic ?

Daj namiary na ten film i opis...

Tylko jaki numer tego moduly i jak podlaczyc i gdzie :-) ?

Opublikowano

A może po prostu wizualizacja w Exeo nie będzie działać bez dodatkowego modułu? Widziałem filmiki że udało się komuś w a4 uruchomić wizualizację, ale miał dodatkowy moduł, tzw. gateway. Exeo ma taką samą instalację jak b7?

Dokładnie- jest temat o tym na A4freude- tam typ zrobił sam Gatewaya do wizualizacji

Opublikowano
  • Autor

I jeszcze jak wrocic do tego logo seat ?

Dasz linka ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.