Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rns E Led Wizualizacja Parktronic Seat Exeo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak samo

Opublikowano
  • Autor

A czy ktoś z was używał tego do wersji LED ?

To już lepiej wygląda bo najpierw wgrywa się Loader a później dopiero soft właściwy... teoretycznie jest to do wersji audi A3 8P tak widać po numerze...

Opublikowano

Sprawdz ☺ nikt o zdrowych zmysłach nie wsadzi do navi softu który jest niewiadomego pochodzenia bo koszt naprawy po uszkodzeniu programowym to ponad 400 zł.

Wysłane z mojego GT-I9505

Opublikowano
  • Autor

Pytam bo może ktoś sprawdzał...

Opublikowano

Raczej nie ma tu desperatòw

Wysłane z mojego GT-I9505

Edytowane przez Tom A4

Opublikowano
  • Autor

Ok ale po co wypowiadasz się za innych. Twoje odp nie wnoszą nic do mojego pytania.
A kolejna rzecz ze powtarzasz się ciągle z tym kosztem naprawy. Już o nim pisałeś w tym temacie.

Edytowane przez PiterEL

Opublikowano

to nagraj i sprawdź gdyby był sprawdzony było by to opisane :)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Teraz ja odswieze temat

Moje auto to audi a3 8p 11.2008r

W a3 8p NIE BYLO PLA 2.0 lecz ja mam

Modul asystenta parkowania jaki uzylem to 3AA 919 475 L

Lecz brak wizualizacji

Mecze się z tym już od pol roku i nic

Wymienialem mnóstwo Can GW (tak radzili na innych forach) i nic nie pomoglo

Ten modul jest od VW wiec jeszcze chce sprawdzić jakiś od Audi może a4 od 2010r albo a6 od 2010r

Może ktoś zna jakiś modul z PLA 2 generacji z obslugujacym wizualizacje 360 stopni a jak nie to chociaż z 8 czujek

Modul parkowania 3AA 919 475 L

Can GW 7N0 907 530 AK

Navi 8P0 035 193 G (to jest ta nowa LED)

RNS-E PU EU H07 0220

teraz kodowania

Do navi dodałem 2 czyli 0x2xxxx było 0205755 a jest 0225755

Do modulu PLA dodałem 14 było 008001 a jest 148001 (kodowanie 108001 nie wchodzi komunikat poza zasięgiem)

Zadnych bledow nie ma i wizualizacji tez nie ma :/

Już nie wiem co mam

Może ktoś ma jakies pomysły?

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Kolejnemu udało się zrobić wizualizację PDC :)

Opublikowano
  • Autor

Pytanie jak sie z nim kontaktowac jaka cena?

I czy mozliwa jest jednoczesnie wizualizacja i kamera ?

Opublikowano
  • Autor

Woow to chore koszta jak tylko do pokazania na ekranie...

A dziala wizualizacja razem z kamera ?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

I wiecie skad kupic menu do rns-e 2010 ?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Woow to chore koszta

musisz zmienic sterownik PDC od A3 8P FL ( na allegro brak oraz gateway ) a jak jest to 300 pln w gore

A dziala wizualizacja razem z kamera ?

wszystko działa tylko chore ceny są

Opublikowano
  • Autor

Aha. I pewnie instalacja bo u mnie w exeo chyba nie ma gatewaya...

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Witam

Ma ktoś z forumowiczów do sprzedania pewne polskie menu do RNS-E Media 2010 ?

Opublikowano

radziox2 skupuje kopiowane mapy po całej Polsce i później sprzedaje je na swoich aukcjach. Ciekawi mnie tylko jak ludzie mogą się dziwić, że dostają od niego kopie płacąc 10÷20% ceny map oryginalnych

Wysłane z mojego Galaxy S7 za pomocą Tapatalka

Opublikowano

Aha. I pewnie instalacja bo u mnie w exeo chyba nie ma gatewaya...

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

U mnie w B7 też nie ma, a OPS działa..

Opublikowano
  • Autor

To jak masz to zrobione ze masz OPS ?

Wysłane z mojego Galaxy S6 za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Moduł od wrclaguny i kilka pinów pozmienianych. Filmik co wkleił to ja nagrywałem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.