Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rns E Led Wizualizacja Parktronic Seat Exeo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A napiszesz wiecej jaki modul(numery) i jakie piny trzeba zmieniac ?

Wysłane z mojego Galaxy S6 za pomocą Tapatalk

Edytowane przez PiterEL

Opublikowano

Moduł jest specjalnie modyfikowany że nie potrzeba gatewaya, wrc posiada schemat instalacji.

Opublikowano
  • Autor

No ok ale podobno modul musi byc z A3 8P Lift.

Wysłane z mojego Galaxy S6 za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

No ok ale jaki modul numer i czy robisz taka przerobke i w jakiej cenie.

Wysłane z mojego Galaxy S6 za pomocą Tapatalk

Opublikowano

No ok ale jaki modul numer

w ETCE bez problemu sprawdzisz :wink:

np.

8P0919475Q 8 kanałowy

u nas nie ma a na ebay

http://www.ebay.de/sch/i.html?_odkw=8P0919475p&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.X8P0919475q.TRS0&_nkw=8P0919475q&_sacat=0

Opublikowano
  • Autor

A jeszcze koszt przerobki ?

Wysłane z mojego Galaxy S6 za pomocą Tapatalk

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Zgłoś się do H4mm3R, ma wszystko co potrzebujesz, pl menu do rns-e leda, mapy.

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam

Potrzebuję pilnej pomocy.  Mam u siebie w Seat Exeo 2010 nawigację RNS-E MEDIA LED 2010. Dziś radio zakodowało mi się i woła PIN do radia. Nigdy tego nie robiło jak nawet odłaczyłem radio od auta a dziś pierwszy raz od 3 lat jak mam auto. Co zrobiłem to włączyłem radio bez włączania zapłonu i chciałem wyjąć płytę DVD. Otworzyłem ekran ale nie reagowało na wysunięcie DVD. Wtedy z otwartym ekranem wyłączyłem radio pokrętłem. Włączyłem ponownie i płyta wyjechała. Ekran zamknął się i nagle zonk wyskoczył komunikat z podaniem PINu i że mam dwie próby.

Pomocy.

Zamknąłem auto na ok 30 min poszedłem ale dalej to samo po włączeniu zapłonu radio startuje ale krzyczy o pin.... A pinu we wszystkich papierach od auta nie ma. Nigdy zreszta nie wołał tym bardziej że chyba nawi fabrycznie jest sparowana z numerm VIN. Z tego co pamiętam chyba taki był numer VIN mojego auta w ukrytym menu.

Proszę o pomoc.

 

Edytowane przez PiterEL

Opublikowano

Brak komunikacji po CAN z licznikiem. Radio ori czy dokładane ?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Radio originalne. Mam od nowości jak auto wyprodukowali. 

A co może być powodem brak komunikacji ?

Jeszcze dziś rano do pracy jechałem i wszystko było ok radio grało.

EDIT

Problem rozwiązany. Wyjąłem radio i odłączyłem od zasilania na kilka sekund podłączyłem ponownie i działa. Ni wymaga już pinu.

 

Edytowane przez PiterEL

  • 6 lat później...
Opublikowano
W dniu 5.06.2016 o 21:45, wrclaguna napisał(a):
W dniu 5.06.2016 o 21:39, PiterEL napisał(a):

A dziala wizualizacja razem z kamera ?

wszystko działa tylko chore ceny są

Grzesiu a co jest potrzebne do uruchomienia kamery cofania mając zamontowany moduł OPS w A4 B6…czy moduł kamery cofania z R8 to ogarnie czy potrzeba coś więcej?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.