Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowa Zawieszka Tył-Cos Stuka


dani270

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wymienilem amory i tuleje belki z tylu i dalej cos stuka. Roznica po zmianie jest minimalna na +. Czy jest mozliwosc ze te elementy sie zuzyly i to one powoduja stuki na nierownosciach http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3218341833320-JSL245-O5311-poduszka-z-lozyskiem-kolumny-mc-phersona.html .U mnie ta tulejka byla lekko zardzewiala i luzno siedziala w tej gume ale czy to ma jakis wplyw to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


U mnie ta tulejka byla lekko zardzewiala i luzno siedziala w tej gume ale czy to ma jakis wplyw to nie wiem

ona musi sztywno siedzięc maor jak dobrze mocno skrecisz ona musi być sztywno ,jak był luz to to ci puka aż sie wypuka i amor rozwali sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz zamowilem nowe bo nie lubie czekac a nikt nie pisal w temacie. Jutro dam znac jak zmienie ten komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi zeby byly nowe .lepsze uzywane(to praktycznie sie nie psuje) ori niz nowe ,ważne jest obrze wszystko skrecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrecone jest napewno dobrze no chyba ze srobe ktora przykreca sie na koncu do tloczka mozna za mocno dokrecic bo dokrecalem do mocniejszego oporu bo nie mam klucza dynamometrycznego zeby dokrecic z taka sila jak w ksiazce pisza. Zamowilem z KAYABA. Mialem amorki uzywki z auta z niemiec i dwa miechy wytrzymal ten zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwila wyczytalem ze wedlug producenta i poradnikow firm takich jak np. bilstein czy sachs ma byc skrecone z odpowiednia sila a w audi wynosi ona 25NM. Ale napisane jest ze ma to zapobiec glownie zerwaniu gwintu na tym tloczku gdyby byla za mocno dokrecona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na maxa jak dokrecisz nie ma bata żeby to pękło ,nawet w hinolach dokrecaliśmy na siłe i nic nigdy nikomu nie pękło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta poduszka nie bedzie za mocno scisnieta? ma takie male odstajace wypusty ktore przy takiej sile na placka sie zrobia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuleje nowe w belce i amory kompletne z poduchami i odbojami z tym ze amory sa krafta a zawieszka jak stukala na dziurach tak stuka dalej tylko ze ciszej a na kostce dudni.Poprzednie amory to byly monroe i tylko jeden byl wywalony. Amor jak byl zlozony i jak go nacislem masa ciala i szybko puscilem to tloczek jak wrocil na swoje miejsce to wydaje z siebie delikatne stukniecie. Dla pewnosci wozilem amora do mechanika zeby pokazac mu co i jak i mowil ze tak ma byc a wy co o tym myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


z tym ze amory sa krafta

wszystko jasne ,ja bym tego do auta nie założył ,szkoda roboty i kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecywowalem sie na te amory tylko dlatego ze gospiu powiedzial ze bez rozpatrzania reklamacji od reki na nowe wymienia jak cos bedzie nie tak i juz sam nie wiem co mam robic;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ile razy bedziesz je wyjmował i wkładał ? co ztego ,że jest dobra reklamacja jak to jest shit ,to wkładają tylko handlarze aby wypchnąć bo głupi polaczek nowe amory to nowe nie ważne ,że shit a że cos puka to ...panie to tak jet muszą sie dotrzeć i nie beda pukać ,gówno prawda . zalezy jak trafisz 1 pukają inne nie pukają loteria . min co bym założył to nawet firma DACO jest lepsza i BERGH ( jakaś hińska podróba sachsa ) ale wiele aut widziałem z tym i im nic nie puka. chociaz to też shit i lepiej dołożyć i kupic markowe nie wiele droższe od tych co wymieniłem i krafta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje kolego ale teraz to tylko moge je reklamowac ale wydaje mi sie ze ten wyrob taki jest i jak wymienie pewnie bedzie to samo;/ trzeba sie uczyc na bledach ale kupilem je bo kuzyn wsadzil tez tandete harta do audi i bylo wszystko oki i to mnie zmylilo.


zamienilem na sachs i dalej wali tylko nie az tak juz h. mnie strzela z tym gratem;/ macie jakies pomysly? moze cos w avancie podobnie stukac na dziurach jak wyrobiona zawieszka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuleje belki tył sprawne ?.pobujaj tyłem auta i zobacz czy razem sie buja ze wszystkim...czy belka bardziej . i jak bedzie to to ,lepiej szukaj całej dobrej belki bo łatwo tego nie wymienić a najtansze tuleje to okolo 45zl za 1szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec to nie zaiecha ,5 osób nech buja autem a ty właź pod niego i sprawdz co to takie coś wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...