Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siemianowy Golfik Gti

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Marek na jakim był silnik ?

co na jakim? :decayed:

Opublikowano

Marek na jakim był silnik ?

co na jakim? :decayed:

No silnik

Opublikowano

Kolega na słońcu przebywał dzisiaj?

Sent from my Lumia 820 using Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Marek na jakim był silnik ?

co na jakim? :decayed:

No silnik
Aaaaa.... Silnik...

Pomidor

Edytowane przez siemian

Opublikowano

Marek na jakim był silnik ?

co na jakim? :decayed:

No silnik
Aaaaa.... Silnik...

Pomidor

Noo

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

Marek dawaj mu BLB

BLB...ha,ha...

Może BPW? :-)

Opublikowano

Kolega na słońcu przebywał dzisiaj?

Sent from my Lumia 820 using Tapatalk

:decayed:

Opublikowano

zal golfika ale znajac marka zaraz bedzie silnik i jeszcze mocniejsze ustawienie :D

Opublikowano
  • Autor

Przeciez silnik juz jest :-)

Opublikowano

zal golfika ale znajac marka zaraz bedzie silnik i jeszcze mocniejsze ustawienie :D

Yhy centralnie bedzie teraz

Opublikowano

Marek na jakim był silnik ?

co na jakim? :decayed:

No silnik
Aaaaa.... Silnik...

Pomidor

hahaha :v

Opublikowano

zal golfika ale znajac marka zaraz bedzie silnik i jeszcze mocniejsze ustawienie :D

Yhy centralnie bedzie teraz

nie ja slyszalem ze jeden z przodu drugi z tylu!!! :banan:

Opublikowano

Jaki olej miałeś w tym silniku tak z ciekawości zapytam? Te nowe auta to jakaś masakra .. potencjał do modów jest ale trwałości już nie bardzo

Opublikowano
  • Autor

Od początku były problemy z olejem.

Przy mojej jeździe olej prawdopodobnie dość mocno rozrzedzal sie benzyna i zaczynał "znikać".

Na początku jeździłem na millersie motorsport ale od początku były problemy bo okazywało sie ze silnik potrafi spalić 3 litry oleju na 1000km. Niezbyt wiedzieliśmy o co chodzi do Patryk z CS nie miał jeszcze takiego przypadku. Auto nie kopcilo ani nic. Wadliwe pierścienie były w 2010 roku a w 2013 przynajmniej teoretycznie juz problemu nie bylo.

Potem jeździłem na Castrolu, przez 7000km było ok ( spalał ok 150ml na 1000km co jest norma w tych silnikach).

Po 7 tys. km nagle znowu zniknęły 2 litry oleju. Prawdopodobnie był juz tak rozcieńczony benzyna ze go "wcięło".

Doszliśmy do wniosku ze przy mojej jeździe trzeba poprostu cześciej wymieniać olej i cały czas go kontrolować. Aczkolwiek nie ulega watpliwości ze cos od początku z tym silnikiem było nie tak...

Ostatni raz został zalany 2 tygodnie temu mobilem. Do czasu zatarcia zrobiłem 1100km a spalanie oleju utrzymywało sie w normie (po zatarciu zlalismy z silnika prawie ok. 4 litry).

Za każdym razem jak olej znikał to rura silikonowa do zawodu upustowego dość mocno sie pocila, co wskazywałoby ze wy***przal go tez odma.

Edytowane przez siemian

Opublikowano

Przy Twoim trybie jazdy, to polecam Castrol Edge Sport 10W60. Warto zalać, jak już wymienisz silnik na nowy. Olej trzyma parametry w każdym zakresie obciążenia silnika. Zmiana po 7500 km.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Przy Twoim trybie jazdy, to polecam Castrol Edge Sport 10W60. Warto zalać, jak już wymienisz silnik na nowy. Olej trzyma parametry w każdym zakresie obciążenia silnika. Zmiana po 7500 km.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

A ja bym zalał motula 300V....

Opublikowano

Jak 5W40, to nie wytrzyma obciążenia.......

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

A co to w jednej lepkości występuje??

Jeden z najlepszych wyścigowych olejów.

Opublikowano

To o jakim SAE piszesz?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.