Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odczyt Bierzącego Spalania Bez Fis


zielaq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Może ktoś będzie w stanie mi doradzić.

moje audi to a4 b5 avant z 2000 roku (po lifcie) 1.9 TDI na pompowtryskach po chiptuningu.

nie mam komputera a co za tym idzie pokazanego bierzącego spalania.

Widzialem że są interefejsy OBD2 na BT które można do tel połączyć i na telefonie sobi odczytywać spalanie chwilowe ( a na tym najbardziej mi zależy aby mieć ten odczyt).

Z tym że jedni na alledrogo mówią że akurat do mojego nie pasuje, inni piszą że do wszystkich audi od któregoś tam roku. I już teraz nie wiem.

Czy jest ktoś kto mi potwierdzi czy taki interfejs na Bluetooth będzie mi działał czy nie ??

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w telefonach ci dokładnie nie pokaże ,zreszta fis też dokładnie ci nie pokaże ,jak masz androida to program torque jest . prawde jedynie pokazuje podpiecie pod vaga i w silniku gr 015 pokaże spalanie aktualne ,ale nie radze tak jezdzić i spoglądać na laptopa .

ps : poco ci to ? najmniej auto pali przy najmniejszym obciążeniu silnika ,w trasie w 85-90km /h ,, krecic do 2 tys max i przełaczać bieg ,wtedy spalanie najmniejsze.

mi tam fis nigdy nie był potrzebny chociaż go mam nigdy nie patrzałem na spalanie bo wiem ile pali i przy jakich predkosciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...