Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Abs Włączą Się Gdy Delikatnie Wcisnę Pedał Hamulca.


armand82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam do was pytanie,moja AUDI A4 B5 1.6 98R. AHL Sedan, troszkę postało,około 2 miesiące,po tym okresie gdy zacząłem znów nią jeździć zauważyłem że gdy delikatnie wcisnę pedał hamulca to na "sekunde" włącza sie ABS,jest tak samo na mokrej i suchej nawierzchni,dodam że przy hamowaniu lekko piszczą klocki.Na początku tego roku wymieniłem komplet tarcze i klocki przód.Cóż to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być moze sterownik od abs świruje ,odepnij kostke ,przeczysc styki i załóż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok tak zrobię,a jak nie pomoże to?sterownik do regeneracji(wymiany)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszczenie klocków hmm przyczyną może być zbyt mocne hamowanie zaraz po wymianie, wczoraj wymieniałem tarcze, klocki mechanik powiedział żeby mocno nie hamować zaraz po wymianie bo właśnie mogą zacząć piszczeć hamulce, a jak zaczną to jedyne wyjście ponowna wymiana klocków, ja mam na przodzie tarcze, klocki firmy ATE tył BOSH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam do was pytanie,moja AUDI A4 B5 1.6 98R. AHL Sedan, troszkę postało,około 2 miesiące,po tym okresie gdy zacząłem znów nią jeździć zauważyłem że gdy delikatnie wcisnę pedał hamulca to na "sekunde" włącza sie ABS,jest tak samo na mokrej i suchej nawierzchni,dodam że przy hamowaniu lekko piszczą klocki.Na początku tego roku wymieniłem komplet tarcze i klocki przód.Cóż to może być?

Podepnij VAG. Sądzę że któryś z czujników ABS umarł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...