Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przetwornica Valeo 6Pin (Audi A4 2001) A Przepalające Się Żarniki


eVoG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Kupiłem auto z padnietą przetwornicą valeo 6pin, mechanik to potwierdził próbując na innym żarniku.
Zamówiłem używaną przetwornicę z Allegro, wymieniłem i wszystko działało przez 2tyg. Znajomy mechanik odrazu powiedział żeby zamawiać nowa przetwornicę ale ja postanowiłem jednak spróbować z żarnikiem. Kupiłem zamiennik, wymieniłem i znów wszystko działało, ale nie dłużej niż tydzień. Żarnik najprawdopodobniej przepalił się.

Moje pytanie czy może to być wina przetwornicy że żarniki przepalają się? Czy raczej to wina chińskich żarników? Chociaż nie wiem czy pierwszy żarnik był oryginalny czy nie, nie miał żadnych oznaczeń.

Czy inwestować w nową przetwornicę czy może w nowe oryginalne żarniki? Jednak nie chciałbym przepalić oryginalnego żarnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyna to chińskie żarniki.

To one palą przetwornice.

Teraz będziesz miał spory wydatek.

Musisz kupić ori żarniki i nowe przetwornice.

Portwel ci schudnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by oznaczało że tylko ori żarniki wystarczą, jeżeli przetwornice są OK. Tzn jedna na pewno jest OK, a druga nie wiem, ale działała na drugim żarniku, dopóki ten się nie przepalił.

Czy może jednak obawiać się tego, że stara przetwornica może przepalić ori żarnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...