Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wyciek Oleju


ekonom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przy ostatniej wizycie u mechanika zaobserwowałem spoconą dolne osłonę silnika(dodam również że z tego co zaobserwowałem to auto nie zostawia śladów). Po oględzinach okazało się że mokra jest obudowa filtru oleju. Wszystko było dokręcone i nie było mowy o złym montażu w czasie ostatniej wymiany. Razem z filtrem została wcześnej wymieniona uszczelka filtru.

Wykonałem telefon do ASO w niedługim czasie. Okazało się, ze oprócz plasitkowej obudowy na filtr, jest jeszcze dodatkowy element który razem z tą obudową tworzy całość. Przez telefon nie zabardzo zrozumiałem o co chodzi.

Pytanie brzmi : Czy wystarczy wymienić plastikową obudowę w którą wkładany jest filtr oleju, czy też wymienić trzeba pozostały osprzęt ?

Czy ma ktoś może zdjęcie żeby zobaczyć jak to wygląda ?

Pozdrawiam

P.S. Udało mi się znaleźć tylko takie zdjęcie, nie wiem czy to pochodzi akurat z tfsi https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRcqhdEzMm55Yz0YJkkTWAKlobGvrMNFwWPMbI7q9cCVGNAug3e1w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winne sa uszczelki pod obudowa ktora przykrecasz do bloku a do niej nastepnie przykrecasz chlodniczke. do swojego dupowozu zamowilem cala obudowe na ebay -koszt niecale 75 $ w komplecie nowe uszczelki i filtr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...