Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Klimatronik Sprawdzenie Elektrozaworu Pomoc?


szerszeni87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam problem z klimatyzacjom w moim samochodzie audi a4 b7 1,9 brb 2006 waruje mi klima włączą się sprężarka na chwile czuje w tedy wibracje na kierownicy po chwili przestaje wibrować kierownica ale klima nie chłodzi paczyłem na vaga czy niema błędów w klimie nie występują pacząc na ciśnienie jakie generuje sprężarka podczas włączania dochodzi do 14bar po sekundzie spada do 8bar chciałbym sprawdzić elektrozawór czy chodzi poprawnie ale najpierw muszę sprawdzić okablowanie jego czy ktoś posiada schemat tych kabli jak idom.


pomoże ktoś


czy mak ktoś schemat klimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest tak samo jak w B6, to dwa przewody do zaworu klimatyzacji "idą" ze sterownika klimatronika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie jest sterownik ostatnio zauważyłem że gdy na polu jest bardzo gorąco to sprężarce rośnie ciśnienie a gdy jest chłodno to tylko trochę rośnie na vagu jak było na polu gorąco pokazywało 10 bar a jak było chłodno to było 7 bar na vagu zero błędów klima nabita


na G65 pokazuje 27% cały cza ale jeszcze zauważyłem że gdy na wysokich obrotach puszcze nogę z gazu i spadnie do biegu jałowego to procenty na G65 rosną do 40% i ciśnienie rośnie do 12bar a kima nabita nie wiem co się dzieje z nią


kopresor jest o oznaczeniu Denso 6SEU14C


dysza dławiąca została wymieniona na oryginał z aso zapominałem dodać


co myślicie o tym przypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...